احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان:

خبرگان در آینده باید انقلابی تصمیم بگیرد

احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان گفته علی خامنه‌ای یک «فرد انقلابی» است و هر که او را قبول دارد از جمله مجلس خبرگان٬ باید «انقلابی» عمل کند٬ تحقق «اقتصاد مقاومتی» هم در گروی داشتن «روحیه انقلابی» است و سپاه «خار چشم» آنهایی است که در صحبت‌هایشان «نیش» می‌زنند.

وی با اشاره به اظهارات علی خامنه‌ای در دیدار با اعضای مجلس خبرگان مبنی بر این که این مجلس باید انقلابی باشد٬ افزوده این اظهارات «یعنی {خبرگان} در‌ آینده {برای تعیین رهبر بعدی} انقلابی تصمیم بگیرد.»

از مجلس خبرگان آتی به عنوان مجلسی نام برده می‌شود که احتمال دارد با توجه به سن علی خامنه‌ای٬ مجبور شود رهبر بعدی را تعیین کند.

جنتی٬ خامنه‌ای را «یک رهبر انقلابی» نامیده و افزوده «هر کسی که ولایت ایشان را قبول دارد باید انقلابی عمل کند.»

دبیر شورای نگهبان با دفاع از تقدیر رهبر جمهوری اسلامی از نیروهای نظامی و سپاه گفته «چرا از این افراد قدردانی نکنیم؟ سپاه خار چشم عده‌ای {هاشمی} است که نیش خودشان را هم در صحبت‌هایشان می‌زنند. اگر سپاه و بسیج نباشد چه‌کسی می‌خواهد مملکت را حفظ کند؟ باید انقلابی و ضدانقلاب شناس باشیم.»

وی همچنین از اینکه «عده‌ای در سطح‌های بالای مملکت ثروت‌های کشور را به اندونزی، امارات، ترکیه و اروپا می‌برند» انتقاد کرده و خواستار برخورد با آنها شده است.

جنتی درباره موضوع «نفوذ» نیز گفته «وقتی قرار شد نورچشمی برخی مقامات کشور در اروپا تحصیل کنند، آمریکا از این طریق روی آنها نفوذ می‌کند و به آنها می‌گوید به پدرتان بگویید این کار را انجام بدهد و یا انجام نده٬ که باید این عوامل را بشناسیم.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از اظهاراتش انتخاب شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» را نشان‌دهنده این دانسته که «تاکنون کاری صورت نگرفته و فقط روی زبان بوده است، اقدام و عمل بدون داشتن روحیه انقلابی ممکن نیست.»

جنتی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گروی داشتن «روحیه‌ای می‌خواهد که مقابل آمریکا و غرب بایستد و در حوزه اقتصادی تحول ایجاد کند که این موضوع با حرکت‌های اداری ممکن نیست.»

 

کاربر مهمان سامان در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ :
اراذل و اوباش رهبر این بار

اراذل و اوباش رهبر این بار یاوه گویی جدید او را با رمز نفوذ و اقتصاد مقاومتی منتشر می کنند. هر از گاهی رهبر یک غلطی می کند اینها هم ابلهانه تبلیغش می کنند. این فسیل همانند سید علی پس ار این همه گندزنی بر اقتصاد، سیاست و اخلاق مملکت تازه دلسوز مشکلاتی چون بیکاری، قاچاق کالا، خارج کردن پول از کشور توسط عده ای در سطح بالای مملکت و غیره شده است. باید گفت آخه نکبت همه این کارها نتیجه اعمال خود شماست از چه کسی شاکی هستید. همه این کارها را خودتان و سرداران دزد و قاچاقچی تان با حمایت حاکم مستبد انجام می دهید تازه دیگران را متهم می کنید؟ چه کسی آدم دیوانه ای مثل احمدی نژاد را که 8 سال تمام بر مملکت گند زد، حمایت کرد و هنوز هم حمایت می کند. اینها هیچ گوشی برای شنیدن دارند فقط دهن شان را باز کرده اند برای یاوه سرایی.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)