یک عضو تشکیلات حزب‌الله در ایران هاشمی و خاتمی را تهدید به ترور کرد

مهدی عبدی٬ معاون امور استان‌های شورای هماهنگی حزب‌الله شمال غرب با تهدید اکبر هاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی به ترور٬ نسبت به تشکیل «کمیته‌های مجازات» به سبک سازمان فدائیان اسلام هشدار داد.

آقای عبدی خطاب به هاشمی و خاتمی که وی را «روباه خاکستری» نامیده گفته این آخرین هشدار به آنها و همه «کسانی {است} که بخواهند عرصه را به خیال خام خود بر امام خامنه‌ای تنگ نمایند ...و درصدد مطرح کردن شورای رهبری و تضعیف ولایت مطلقه فقیه باشند.»

وی به صراحت در اظهاراتش گفته اگر این افراد «در صدد راه‌اندازی فتنه‌ای دیگر در کشور باشند٬ حزب‌الله این بار با راه‌اندازی فداییان انقلاب و اسلام توسط کمیته‌های مجازات مردمی برای همیشه چشم قتنه را کور خواهد کرد.»

عبدی افزوده حزب‌الله «تحت فرمان و اطاعت نمودن از مولای خود» خامنه‌ای٬ هیچ گاه نخواهد گذاشت که موارد «مغایر با اسلام در کشور اجرایی شود ولو به قیمت از دست دادن سرهای خود تمام شود.»
 
این عضو حزب‌الله خطاب به رهبران جنبش سبز هم گفته «خوشحال باشند که در حصر به سر می‌برند وگرنه حزب‌الله امان نفس کشیدن به آنها نمی‌داد.»

در روزهای اخیر یادداشت‌نویس روزنامه وابسته به سپاه «جوان» نیز در یادداشتی خطاب به مهدی کروبی نوشته بود «باز خدا پدر این سید {خامنه‌ای} را بیامرزد که نجیبانه تنها شما را نانجیب می‌خواند، اگر در آن دوران طلایی {خمینی} بودید، با چند کلمه فرمان همه‌تان را آویزان می‌کردند.»

معاون امور استان‌های شورای هماهنگی حزب‌الله شمال غرب از این که علی خامنه‌ای «احساس تنهایی» می‌کند٬ برخی آزادانه تقاضای رفع حصر موسوی٬ کروبی و رهنورد را مطرح می‌کنند و «دستگاه‌های امنیتی نیز سکوت» کرده‌اند٬ به شدت انتقاد کرده است.

وی در پاسخ به انتقادهای ضمنی هاشمی از فعالیت‌های موشکی سپاه هم گفته «اگر داعش وارد کشور میشد و صبیه شما را به بردگی می برد آن وقت می‌دانستید که صنعت موشکی و دفاعی کشور و رشادت‌های غیور مردان سپاه اسلام چقدر گرانبها و ارزشمند بوده است.»

اظهارات وی یکی از تندترین و صریح‌ترین تهدیدهای حزب‌الله علیه منتقدان سیاست‌های رهبر جمهوری اسلامی است.

 

مسعود در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
باتری قضائیه

باتری قوه قضائیه تمام شده گذاشته در حالت شارژ. انشاالله بعد از تجدید شارژ به سوراخ اقای عبدی (ببخشید سراغ) خواهد رفت. واز او خواهند خواست که یک فتیله در منبع قرار دهد تا هرچه دلش خواست از آن تو بیرون نیاید. .

ايليا در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ :
اغا دمت گرم

دمت گرم اغا عشق كرديم دست شعبان بي مغ و گروه برادارن هفت كچلان
را از پشت بستيفكر ميكرديم تاريخ ديگر شعباني را نخواهيد زاييد.فقط يك خانه
كم داري انهم بزودي تاسيس خواهي كرد. سينه چاك هم كه داري

کاربر مهمان ماني المان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ :
تا به حال دژمنان أمريكا و

تا به حال دژمنان أمريكا و اسرائيل و انگليس بودند، شكر خدا داعش هم به أنان اضافه شد،

mehman در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ :
ماشاالله به این مملکت که چقدر

ماشاالله به این مملکت که چقدر راحت رئیس مصلحت نظام و عضو خبرگانشو به قتل تهدید می‌کنن هیچکس هم نمیتونه بهش بگه بالا چشمت ابرو یعنی‌ واقعا آخرشه اینجا خخخخ

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)