غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه:

مسیر همراهان داخلی آمریکا قعر جهنم است

غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه گفته «کسانی که گذشته بسیار خوبی داشته‌اند، امروز مسیری را ادامه می‌دهند که قعر جهنم خواهد بود.»

آقای محسنی اژه‌ای این مطلب را در کنایه‌ای کم‌سابقه به اکبر هاشمی رفسنجانی بیان کرده و افزوده «برخی با بی‌انصافی تمام در داخل کشور با شیطان بزرگ همراهی می‌کنند.»

وی گفته که این افراد «نظام را به اوصافی متهم می‌کنند که نمی‌‎خواهم به زبان بیاورم و نظاماتی را به خوبی توصیف می‌کنند که از دموکراسی و رعایت حقوق بشر در آنجا خبری نیست.»

این مقام قضایی اضافه کرده «امروز نمی‌دانم چه شده است، نمی‌دانم خدا آن‌ها را به حال خود واگذاشته است؛ چراکه مسیری که آن‌ها ادامه می‌دهند به قعر جهنم خواهد بود.»

اکبر هاشمی رفسنجانی به همراه گروه دیگری از روحانیون منتقد در سال‌های اخیر به شدت از سوی علی خامنه‌ای و حامیان وی مورد حمله و انتقاد قرار گرفته‌اند که این حملات همچنان ادامه دارد.

 

serial killer در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ :
اژه ای جهنم شناس خوبیه چون از

اژه ای جهنم شناس خوبیه چون از اونجا اومده زمین بعد مرگش هم به خونش یعنی جهنم میره

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ :
جلاد کهنه کار

و توی جلاد , که در سال 67 هزاران جوان که در زندان های شما نا نجیبان دوران محکومیت غیر عادلانه شان را میگذراندیدند را ناغافل به جوخه های اعدام سپردید در بهشت برین جایتان خواهد بود !!؟؟ زهی بیشرمی وزهی قساوت قلب !. واقعا شرم بر ما مردم باد که توی نانجیب بی همه چیز معاون قوه قضائیه اش هستی واقعا تف به شرفت تف تف .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ :
اقای خمینی در اوایل انقلاب در

اقای خمینی در اوایل انقلاب در یک سخنرانی در قم روایتی را نقل کرد که ، در جهنم اهل جهنم از بوی گند تن علما به آتش پناه میبرند ، وجود امثال اژه ای هم صحت این روایت را اثبات کرد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)