سایت محافظه‌کار «انتخاب»:

نهاوندیان به رحیم‌مشایی دولت روحانی تبدیل شده است

سایت محافظه‌کار «انتخاب» با تشبیه محمد نهاوندیان به اسفندیار رحیم‌مشایی٬ از اختیارات وسیع وی در مقام ریاست دفتر حسن روحانی انتقاد کرده و نوشته او حاضر به واگذاری مسئولیت‌های گسترده خود نیست.

این سایت با انتشار یادداشتی٬ از محمد نهاوندیان به عنوان رحیم‌مشایی دولت یازدهم نام برده و نوشته مسئول دفتر حسن روحانی در حال حاضر «در قامت رئیس جمهور ظاهر می‌شود.»

به نوشته این سایت٬ نهاوندیان «موضعی بالا نسبت به وزرا و معاونین رئیس جمهور دارد٬ با این تفاوت که به کسی پاسخگو نیست و نظارتی نیز بر آن نمی‌شود.»

«انتخاب» در ادامه این پرسش را مطرح کرده که آیا نمی‌توان فردی با چنین قدرتی را «آقای رئیس جمهور» خواند٬ تعبیری که به کرات در دولت پیشین برای « رحیم‌مشایی» استفاده می‌شد.

این سایت ادامه داده نهاوندیان و رحیم‌مشایی «تنها کسانی هستند که چسبیده به رئیس جمهور، در هیات دولت می‌نشینند و در همه کار‌ها و قدرت دخالت دارند.»

«انتخاب» افزوده «انبوه فعالیت‌ها و اختیارات رئیس دفتر رئیس جمهور٬ باعث شده بسیاری از کارهای مهم دولت، معلق باشد، چرا که وی حاضر نیست این اختیاراتِ شیرین را به دیگران تفویض کند.»

در بدنه دولت حسن روحانی بیش از دو سال است اختلاف‌های مدیریتی قابل توجهی میان برخی مسئولان وجود دارد که کمتر رسانه‌ای می‌شود.

اختلاف نهاوندیان با گروهی معاونان روحانی و وزار از جمله مواردی است که با گذشت بیش از دو سال از عمر دولت یازدهم همچنان به قوت خود باقی مانده است.

 

مسعود در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
اختلاف باشد و

در بدنه هیئت دولت بیش از دوسال اختلاف باشد وکمتر رسانه شود!! . با بودن رسانه های مانند روزنامه کیهان -تسنیم -جوان وغیره ذالک ایا میشود موضوعی را در پشت پرده پنهان کرد تا رسانه ای نشود . عجبا.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)