یوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده علی خامنه‌ای در اصفهان:

آمادگی نظامی در اسلام حد و مرزی ندارد

یوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده علی خامنه‌ای در اصفهان گفته آمریکا «در حد و اندازه‌ای» نیست که برای ما حد و مرز دستیابی به توان موشکی تعریف کند و آمادگی نظامی در اسلام «حد و مرزی ندارد.»

وی آمادگی نظای را «وعده و امر خداوند» دانسته و افزوده «ما باید در هر شرایطی خود را آماده مقابله با هر تهدید احتمالی کنیم.»

طباطبایی‌نژاد اضافه کرده «آمادگی نظامی در اسلام حد و اندازه‌ای ندارد.»

امام جمعه اصفهان همچنین گفته «آمریکا در حد و اندازه‌ای نیست که برای ما حد و مرز دستیابی به توان دفاعی و موشکی تعریف کند.»

وی در بخش دیگری از اظهاراتش٬ «برجام‌های جدید» را هم موجب فراهم شدن «فرصت‌های جدیدی برای دشمن» دانسته است.

روز گذشته نیز محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه گفته بود «افرادی هم که امروز از سریال برجام‌ها سخن می‌گویند، ناخواسته همان مسیر ضدانقلاب را در پیش گرفته‌اند و می‌خواهند مردم بزرگ ما را تحقیر نمایند.»

وی افزوده بود «در سال‌های دور و نزدیک، ما هرگز به برجام‌های دیگر فکر نمی‌کنیم و به غلبه بر دشمن و خاموش کردن صداهای تهدیدآمیز آنان و ایستادگی روی اصول و ارزش‌های انقلابی‌مان می‌اندیشیم.»

 

korosh در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.facebook.com/100011047627228/videos/vb.100011047627228/162770400767880/?type=2&theater
نظام اسلامی و روسیه

روسیه ؛روسیه مرگ به نیرنگ تو

نظام اسلامی و روسیه :

ممکن است باور کردن آن برای بسیاری سخت باشد که این نظام اسلامی ساخته روسیه و کاملا تحت کنترل کرملین است و سید علی‌ به عنوان نماینده و حافظ منافع روسیه به قدرت رسانده شده است.

بیشتر مردم که بردگان رسانه‌‌ها هستند، اعتبار هر ادعایی را فقط زمانی‌ تایید میکنند که از رسانه‌‌های رسمی‌ غربی مانند بی‌بی‌سی اعلام شود اما نمی‌دانند که همه این رسانه‌‌ها هم تحت کنترل روسیه است و در راس هر کدام از آنان یک یا چند توده‌‌ای قرار داده شده اند، تا خطوط قرمز رعایت شود.

خوب ممکن است این پرسش پیش بیاید که سید علی‌ پس از به قدرت رسیدن می‌توانست تمرد کند ،مانند برخی‌ از دست نشانده گان شوروی مثلا در نیکاراگوئه یا حتّی کوبا که کم مانده بود از دست شوروی رها شود.

پاسخ این است که در درجه اول سید علی‌ و اطرافیان او بسیار نادان تر از هستند که چند و چون کشور داری را بدانند و همین میزان رفتار و گفتار احمقانه آنان نشان میدهد که او و آنان تصمیم گیرنده واقعی‌ نیستند.

دیگر آنکه شوروی مجموعه‌ای از دسایس را در ایران به ثمر رسانده تا موفق به حفظ حکومت دست نشانده خود باشد ،اولین و مهمترین آن عقیم ساختن ارتش و از بین بردن هر کسی‌ که میتوانست به نحوی آلترناتیوی برای این نظام یا اصلاح آن باشد.

چه اتفاقی‌ خواهد افتاد اگر سید علی‌ و فرماندهان سپاه فردا بگویند ما دیگر به روسیه باج نخواهیم داد و می‌خواهیم مستقل عمل کنیم؟

روسیه - شوروی بر اساس سنّت دیرینه‌ خود که یوری بزمنوف هم به آن اشاره دارد ، در پیرامون همه افراد موثر مهره‌های دارد که میتوانند بلافاصله فرد خاطی و متمرد را ترور کنند یا به نحوی با بیماری هولناک فورا به هلاکت برسانند ،مانند طالقانی آیت الله سرخ مزدور دیگر شوروی که فکر کرد علی‌ آباد شهری است و او اکنون میتواند سر خود عمل کند ، که چند دقیقه پس از دیدار با سفیر شوروی و پس از آنکه سفیر منزل او را ترک کرد به نحو مرموزی کشته شد.

همین آقا وحید ور دست آقا یکی‌ از همان عوامل می‌باشد به همراه ده‌ها و صد‌ها مامور دیگر که همه می‌دانند، میتوانند به دست مامور ناشناس دیگری کشته شوند.

زمانی‌ که سپاه به دلیل تلفات زیاد تصمیم به عقب نشینی گرفت ، روسیه آنرا یک خیانت به کشورش دانست و پس از تهدید با شدت برخورد کرد و حداقل در ۶ مرحله محل تجمع نیرو‌های تحت فرمان سپاه را در سوریه بمب باران اشتباهی‌ ! هوایی کرد که تلفات بسیار سنگینی‌ به بار آورد.گویا بیش از ۷۰۰ نفر تلفات .

پس از آن سپاه را تهدید کردند که اگر عقب نشینی کند آنان را در ایران در پایگاه‌های خودشان بمب باران خواهند کرد.

و از آنجایی‌ که نظام اسلامی تحت سیاست‌های مزورانه روسیه با همه کشور‌ها دشمنی ورزیده در برابر حملات هوایی روسیه هیچ اقدامی نمی‌توانست انجام دهد چون نه خود تجهیزات نظامی به درد بخوری برای دفاع یا جنگیدن و مقابله دارد نه هم پیمانی که به او کمک کند.

دیگر آنکه روسیه تاسیسات بی‌ مصرف هسته ای به عمد و به صورت پراکنده در جا جای ایران با قرارداد‌های ننگین استعماری به شکلی‌ امضا کرده که حفاظت آن مناطق برای مقابله با حملات هوایی اسرائیل یا آمریکا به روسیه واگذار شده و در حقیقت حاکمیت آن مناطق با روسیه و جزئی از خاک آن کشور به حساب میاید و این را رفسنجانی نوکر و مزدور دیگر روسیه با کامل افتخار اعلام کرده بود.

حال درست به همان بهانه که به اکراین حمله کرد " هر کجا روسی است آنجا روسیه است " ، روسیه که هزاران مامور به نام مستشار در ایران به شکلی‌ پراکنده مستقر کرده است میتواند کاملا قانونی و طبق قرارداد رسمی‌ ، هر کجای ایران را که اراده کرد به بهانه حفاظت از رؤس‌ها اشغال نظامی کند و باز هم ارتش و سپاه منفعل چیزی برای دفاع نخواهند داشت.

یعنی‌ بزرگترین آرزوی روسیه آن بود که آمریکا یا اسرائیل به ایران حمله نظامی کنند و آنچه در توان داشت توسط نوکران دست نشانده خود در بیت رهبری و سپاه انجام داد تا آنان را تحریک به جنگ کنند ،اما درایت آمریکا و به خصوص اوباما مانع تحقق‌ اهداف شوم روسیه شد.روسیه می‌خواست تا به بهانه دفاع از هم پیمان ! و حفاظت از رؤس‌های مقیم ایران ! به ایران تحت لوای دوست لشگر کشی‌ کند ، چیزی شبیه به همین کانال کشیدن با نام و آدرس اشتباهی‌ دادن.

هدف این بود که روسیه ایران را اشغال نظامی کند اما حتّی یک تیر برای دفاع از ایران شلیک نمیکرد ؛چیزی شبیه به رای به تحریم دادن ایران در سازمان ملل ؛ چرا که اصلا توان نظامی مقابله با آمریکا و اسرائیل را ندارد ، اما پس از آنکه ایران همه تاسیسات زیر بنایش ویران شد ویرانه آن خوراک شوروی سابق و روسیه خواهد بود و با تضعیف و سقوط ایران به بهانه ساختن ده‌ها سال در ایران مستقر باشد و نا‌گفته ایران را ضمیمه خاک خود کرده باشد.

امکانات دیگر روسیه ، آلوده کردن منطق نفتی‌ با صحنه سازی‌های مجرمانه که تخصص دارد ، مثلا انفجاری در نیرگاه اتمی‌ بوشهر ، حتّی اگر ساختگی باشد ، میتواند وانمود کند که آن مناطق آلوده شده و باز برای دهه‌ها مناطق نفتی‌ ایران را به بهانه پاکسازی اتمی‌ اشغال نظامی کند.

از روسیه کثیفتر و بی‌ خلق تر در تاریخ بشریت وجود نداشته ،بزمنوف خودش میگوید که در هندوستان پی‌ برد که حکومت شوروی میلیون‌ها بر خون خار تر ،ظالم تر ،جبار تر و کثیفتر از هر دولت استعمار دیگر بوده است ،اما نکته اینجاست که او سعی‌ کرد با به خطر انداختن جان خود اسناد محرمانه را به رسانه‌‌های معتبر برسند ، اما هیچ رسانه‌‌ای آن اسناد را فاش نکرد چرا که همگی‌ حتّی سفارت آمریکا زیر سلطه و نفوذ شوروی بودند ،گاندی زمانی که به قدرت رسید قانونی تصویب کرد که هیچ کس حق پناهنده شدن در سفارت خانه‌های خارجی را ندارد یعنی‌ سفارت خانه‌ها متعهد می‌شدند که کسی‌ را به عنوان پناهنده نپذیرند ، ببینید شوروی تا کجا نفوذ داشت ،اما همان سیستم پروپاگاندا همه را به گردن انگلستان میندازد.

تنها شانسی که آورده ایم حضور مقتدر آمریکا با حفظ پرینزیپ‌های دموکراسی و انسانی‌ است که با دسایس روسیه مقابله و آنان را خنثا می‌کند و قصد دارد که اینبار کار روسیه را برای همیشه تمام کند ،اگر آمریکا نبود یا آمریکا ماهیتی همچون روسیه داشت و با هم برادرانه تقسیم میکردند ایران الان چند پارچه شده و از بین رفته بود.

..................

در لینک بالا دیدن ویدیو اعترافات مامور برجسته کی‌ جی‌ بی‌ در مورد براندازی حکومت‌ها را به همه عزیزان توصیه می‌کنم.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ :
امریکا فقط در حد و اندازه

امریکا فقط در حد و اندازه ایست که با وادار کردن ولی امر مسلمانان جهان به حرکات موزون قهرمانانه ، جیش کند به ژست استکبار ستیزی معظم له !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)