صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه :

مستندات ممنوع‌التصویری محمد خاتمی را به دبیر شورای عالی امنیت ملی ارائه کرده‌ام

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه گفته «مستندات» ممنوع‌التصویری محمد خاتمی را به دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرده است.

آقای لاریجانی افزوده که این اسناد را در پی درخواست دبیر شورای عالی امنیت ملی ارائه کرده و «دادستان تهران بنابر اختیارات و مستندات قانونی» رئیس جمهوری سابق ایران را «ممنوع التصویر کرده است.»

به گفته وی «سخنگوی قوه قضاییه نیز بار‌ها این موضوع را مستنداً تبیین و تشریح کرده است؛ با وجود این، برخی‌ها اعلام کرده‌اند که این ممنوع التصویری درست نیست و هیچ مستند قانونی ندارد.»

لاریجانی اضافه کرده «تکرار زیر سؤال بردن برخی اقدامات قانونی، فرا‌تر از قانون و در واقع تخریب و تضعیف قوه قضائیه است.»

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از اظهارات اکبر هاشمی رفسنجانی درباره صنایع موشکی ایران هم گفته «به کار بردن چنین تعابیری اگر آگاهانه باشد خیانت به کشور است.»

توییتر منسوب به اکبر هاشمی رفسنجانی هفته گذشته نقل قولی از وی مبنی بر اینکه «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها» توییت کرده بود که با واکنش تند علی خامنه‌ای مواجه شد.

سایت‌های نزدیک به هاشمی پس از واکنش تند خامنه‌ای اعلام کرده‌اند که این اکانت ارتباطی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ندارد.

رئیس قوه قضائیه نیز بی‌آنکه نامی از هاشمی ببرد گفته «عده‌ای با ادعای آزادی بیان، راهبردهای مهم امنیتی کشور را زیر سؤال می‌برند و در طریق تضعیف و تخریب توانمندی‌های امنیتی نظام، گام برمی‌دارند.»

لاریجانی افزوده «اگر توانایی موشکی کشور را زیر سؤال ببریم و به‌ بهانه نقد آن را تخریب و تضعیف کنیم به کشور خیانت کرده‌ایم.»

به گفته وی «زیر سؤال بردن توانایی‌های دفاعی، امنیتی و نظامی کشور، عملکرد‌ها و اصول و آرمان‌های نظام به‌بهانه نقد از سوی افراد مختلف، منصفانه نیست و نباید در کشور باب شود.»

 

مسعود در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
خلاصه کلام

خلاصه دیروز در معرفی دادستان جدید معلوم شد درد این اقا درد سیر است نه درد پیاز. واین حمله به دولت فقط گرفتن باج سبیل بوده چون در اثنای صحبت هایش علنا اعلام کرد که بودجه قوه قضائیه از طرف دولت کم شده واز دولت تقاضای اضافه شدن بودجه را داشته است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ :
این شیخ بی مقدار و حقیر و بی

این شیخ بی مقدار و حقیر و بی سواد خود را تا دست بوسی آقازاده منفور رهبر پایین آورده و ابزار پیاده کردن عقده های علی خامنه ای بر سر مغضوبین درگاه وی شده است رهبری که کینه سی ساله خود را از موسوی و خاتمی نمی تواند فراموش کند کسی جز ملعبه شیطان نیست که به خطای هاشمی و دروغی که در خبرگان گفت رهبر شد ان شا اله خدا سزایش را در دو دنیا به وی اعطا کند

مسعود در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
اقای آگاه به مسائل امنیتی

اقای آگاه به مسائل امنیتی هنوز نفهمیده ای که تمام کشورها تمام امکانات ودارائی های نظامی خودرا پشت پرده ودر خفا آزمایش میکنند تا دشمنان ورقبای منطقه ای از توان انها باخبر نشوند. اگر تو عقل داشتی که بر اساس آن دیگران را از امتیازات خدادای محروم نکنی الان رئیس قوه قضائیه نبودی. از صبح تا شب بدنبال این هستید که ببینید رهبر چه میگوید تا انرا طوطی وار تکرا کنید او میگوید دشمن همه شور میگیرید دشمن دشمن میکنید . او از نفوذ صحبت میکند همه از نفوذ وسوراخ در بدنه حرف میزنید. او از خیانت میگوید بلافاصله همه با هم جوگیر میشوید وانرا تکرار میکنید . خجالت بکشید شش متر دستار به سرت بسته تا شاید مغز از سرت نپرد بیرون بازهم از نگه داشتن آن عاجزی. بالاغیرتا اگر داشته باشی.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ :
عامل تضعیف قوه قضاییه توی

عامل تضعیف قوه قضاییه توی کوتوله خود فروخنه هستی که مثل سگ پادویی و کارچاق کنی مجتبی خامنه ای رو میکنی و حق و عدالت رو برای چهار روز قدرت دنیا زیر سم هات گرفته ای

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)