مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه عمار:

ردصلاحیت هاشمی از سوی شورای نگهبان درست بود

مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار رد صلاحیت اکبر هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ از سوی شورای نگهبان را «درست» دانست و حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی به هاشمی هشدار داده مراقب باشد «مغضوب ملت» نشود.

این اظهارات پس از انتشارات توئیتی منسوب به هاشمی مبنی بر اینکه دنیای آینده از آن گفتمان‌هاست و نه موشک‌ها و در پی آن واکنش تند علی خامنه‌ای به این توئیت بیان می‌شود.

علی خامنه‌ای مخالفان آگاه برنامه موشکی ایران را به «خیانت» متهم کرده بود.

مهدی طائب در این زمینه گفته اگر اطرافیان هاشمی بدون اطلاع وی این توئیت را منتشر کرده باشند به این معنی است که وی توان مدیریت آنها را ندارد و «این مساله صحت کار شورای نگهبان در رد صلاحیت آقای هاشمی را اثبات می‌کند.»

وی افزوده «یا اینکه اقای هاشمی با اطلاع قبلی این توئیت را منتشر کرده که این مساله نیز نشان می‌دهد وی بر گفته‌های خود اشراف کامل ندارد.»

حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی نیز توئیت منسوب به هاشمی را خلاف «نص» قرآن دانسته و افزوده «این نوع موضع‌گیری‌ها از آقای هاشمی جدید نیست و قبل‌ها نیز ایشان ادعا کرده بودن که مرگ بر آمریکا باید از شعارهای مردم حذف شود.»

روحانی به هاشمی هشدار داده اگر «راه غلط خود را اصلاح» نکند «مغضوب ملت» خواهد شد و اظهار امیدواری کرده که «گذشته انقلابی آقای هاشمی به کمک ایشان بیاید.»

این روحانی تندرو همچنین گفته علی خامنه‌ای سعی دارد مقابل «کج روی‌های برخی از چهره‌ها شکیبایی به خرج دهند اما جایی که پای اسلام و منافع ملی در خطر باشد هیچ کوتاهی و مماشاتی نخواهند کرد.»

انتشار توئیت منسوب به هاشمی موج جدیدی از انتقاد و حمله علیه وی ایجاد کرده است.

 

کاربر مهمان سامان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ :
این آقایان آنچنان با اعتماد

این آقایان آنچنان با اعتماد به نفس حرف می زنند انگار که حرفهای رهبر میزان سنجش حقیقت است. به نوچه های رهبر باید گفت عامو چه کسی گفته حقیقت کلا با رهبر است. مثلا کدام عاقلی این حرف را می زند که دنیای فردا دنیای گفتمان نیست بلکه دنیای موشک است. مفهوم حرف رهبر این است که دنیای فردا دنیای زور است. پس ما باید زورگویی کنیم. در حالی جامعه بشری به سوی تفاهم فرهنگها پیش می رود. او در کنار گود نشسته هی می می گوید لنگش کن. او با این همه اختیاراتی که دارد با خودسری و غرور بیجا مملکت با به سوی نابودی می برد. در مقابل نه تنها پاسخگو نیست بلکه طلبکار هم هست. ایشان اگر ذره ای انصاف و مروت داشت تنها بلایی را که با تحمیل احمدی نژاد در انتخابات 88 بر سر کشور آورد لااقل از ملت عذرخواهی می کرد و بلکه می رفت می نشست خانه و از مقام رهبری استعفا می کرد. او با همه پررویی نه تنها ککش هم نگزید بلکه باز هم مثل همیشه مدعی است. ایشان اگر جرات دارد یک بار خودش را در معرض رای مردم قرار دهد تا معلوم شود که چقدر مردم قبولش دارند.

مسعود در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
مطمئن باش

حمید روحانی این را بداند والبته کاملا اگاه است که رفسجانی را ملت کنار نمیزند. حداقل بعد از سال 88 به اینطرف نظر مردم نسبت به رفسنجانی چرخش کامل کرده واین چرخش در اخرین نماز جمعه به امامت رفسنجانی کاملا مشهود است. الان هم با ورود به انتخابات خبرگان کاملا مشخص شد که مردم نظرشان حتی مقطعی هم فعلا با رفسنجانی است.یک زمانی محمد خاتمی صحبت از گفتگو تمدنها کرد وهمه به تاختند و آخرهم مشخص شد حداقل بخشی از حرف های او درست بود الان رسیدیم به گفته های رفسجانی که دنباله همان گفتمان است ودوباره اقایان همان هجمه را پیش گرفتندو دست آخر دودش به چشم این ملت خواهد رفت.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)