پناهیان هاشمی را ساده‌لوحی نامید که «شیرفهم» نمی‌شود

علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار به طور تلویحی اکبر هاشمی رفسنجانی را «ساده‌لوح» نامیده و افزوده این نوع افراد از آن رو که «شیرفهم» نمی‌شوند٬ نباید به عرصه سیاست ورود کنند.

آقای پناهیان «سادگی» را «درد بی‌درمانی» معرفی کرده که حسینعلی منتظری هم دچار آن بود و افزوده «در ادبیات سیاسی ایران خائنین و ساده لوحان در کنار هم قرار گرفتند.»

وی گفته «افراد ساده اخیراً حرف‌هایی می‌زنند و شاید هم خائن باشند و ما قضاوت نمی‌کنیم، یکی از حرف‌هایشان از روی سادگی این بود که ما عزتمان به موشکمان نیست.»

پناهیان ادامه داده «ما به سمت آخر الزمان پیش می‌رویم و قرار است امام زمان با کفار بجنگد، جهان آینده، یک جنگ جهانی علیه ظلم است تا ریشه کن شود زیرا ظلم با منطق کنار نمی‌رود و هر کس این را بگوید ساده لوح است.»

این روحانی تندرو با بیان اینکه «در طول تاریخ اسلام از سادگی ضربه زیادی خوردیم»٬ گفته «ما با یک زورگو در جهان مواجه هستیم و افراد ساده به این مسائل توجه نمی‌کنند، اصل موضوع دوگانه نادان و خائن در روایات هست.»

بدنبال اظهارات تند علی خامنه‌ای در واکنش به توئیتی منسوب به اکبر هاشمی رفسنجانی که جهان آینده را جهان مذاکره معرفی کرده بود و نه موشک٬ محافظه‌کاران دور جدید حملات به هاشمی را اغاز کرده‌اند.

آقای خامنه‌ای گفته بود جهان آینده٬ جهان همه چیز است و اگر کسی آگاهانه با فعالیت‌های موشکی ایران مخالفت کند «خائن» است.
 

مسعود در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
توضیح

در مطلب بالا یادم رفته بود که در مورد شیر فهم شدن نظرم را بنویسم. در مرور دوباره بیادم آمد لازم دانستم که در باره آن توضیحی کوتاه بنویسم. در فرهنگ عامه کلمه ای داریم با لفظ "خرفهم" کردن. در جاهایی که لازم است همان معنا متبادر ولیکن ظاهر قضیه حفظ شود بجای خرفهم کردن شیر فهم کردن را استفاده میکنند. به نظر شما یک ادمی مانند این شیخ بی ادب صلاحیت احراز مقامی در اداره این مملکت رادارد؟اگر او در قرارگاه عمار دارای مسئولیتی است میشود گفت مشت نمونه ی خروار است. این ادم در این قرارگاه دارای چه سمتی است ؟ اگر دارای مقام ارشادی است که وای به حال آنانی که پای منبر او می نشینند.

کاربر مهمان سامان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ :
اینها عمله و عکره های رهبرند

اینها عمله و عکره های رهبرند که می خواهند با این حرفهایشان به خیال خود هاشمی را در محدودیت قرار دهند. رهبر یک حرف غلطی زده اینها می خواهند آن را دستمایه جمله به هاشمی قرار دهند. امام زمان اگر بیاید اول کاری که می کند سید علی خامنه ای خائن را که این همه ظلم کرده گردن می زند بعد تمام عمله و عکره های او را به درک واصل می کند. چون اینها اعتقادی به اسلام ندارند، اگر ذره ای ایمان به دین و آخرت داشتند اینها ظلم و جنایت نمی کردند.

مسعود در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
چه عزایی است.....

این چه عزایی است که مرده شوی به گریه افتاد. یک بچه تازه به دوران رسیده بک پیر سیاست باز را ساده لوح میخواند.ادمی که 90% کارگزاران فعلی این حکومت را بر سر کار آورده وانها را بازیچه دست خود کرده است.خیلی ها که الان در مصدر امور سیاسی ایران حضور دارند افتخار میکنند که زمانی شاگرد رفسنجانی بوده اند. حال این بچه تازه به دوران رسیده اورا ساده لوح میداند. شاید جهان اینده با موشک صحبت کند ولی این را نیز میدانم که جهان آینده همه گاوها دو قلو زا هستند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)