محمد یزدی: خوشحالم که انتخاب نشدم

محمد یزدی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری از اینکه در انتخابات دور پنجم این مجلس انتخاب نشده اظهار خوشحالی کرده و از وقوع برخی تخلف‌های انتخاباتی خبر داده که شورای نگهبان مشغول بررسی آنهاست.

آقای یزدی این مطلب را روز سه‌شنبه ۱۸ اسفندماه در نطق افتتاحیه نوزدهمین اجلاسیه چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیان کرده است.

وی گفته «آن‌چه که امروز در سایت‌ها در خصوص اقدام من برای حضور در مجلس خبرگان آینده گفته شده کذب محض است و تکذیب می‌کنم.»

یزدی اضافه کرده «نه از ناحیه من و نه از ناحیه جامعه مدرسین اقدامی صورت نگرفته که کسی کنار برود و من جلو بیایم و وارد خبرگان آینده شوم.»

رئیس مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود از وقوع برخی تخلف‌ها در جریان انتخابات هفتم اسفند خبر داده که شورای نگهبان مشغول بررسی آنهاست.

به گفته یزدی برخی شکایت‌ها در این‌باره تسلیم شورای نگهبان شده٬ اما وی نتیجه انتخابات را قبول دارد و به آن احترام می‌گذارد.

 

 

پاداش حمل آفتابه در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ :
طفلک چی بگه؟

طفلک چی بگه؟ بگه کـــــنـــــف شدم! بـــــگه سالها پبش از شهرستان برای مجلس رای نیاوردم با دوپینگ رفتم توی این یکی مجلس و وظیفه حمل آفتابه را بخوبی انجام دادم و حالا آخر عمری .... خوب معلومه طفلک بایستی بگه خوشحال شدم

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)