اظهار تاسف احمد خاتمی از حذف یزدی و مصباح

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران از حذف محمد یزدی و محمد‌تقی مصباح یزدی از ترکیب آینده مجلس خبرگان رهبری اظهار تاسف کرد.

آقای خاتمی پس از مشخص شدن نتایج انتخابات مجلس خبرگان رهبری این مطلب را بیان کرده و افزوده «خبرگان دوره پنجم ارزشی‌تر از چهار دوره قبلی خبرگان است.»

وی در عین حال گفته «نیامدن آیت‌الله یزدی و آیت‌الله مصباح دو فقیه وارسته ولایی مایه تأسف است ولی آنچه که مایه سپاس از خداوند است اینکه خبرگانی که تقویت رهبری است، شکل گرفت.»

خاتمی افزوده «با این ترکیب {مجلس خبرگان} می‌گویم که بدخواهان از اینکه کمترین ضربه به عمود خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه وارد کنند، ‌ ناکام هستند.»

این عضو مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود گفته که «انتظار نداشتم برخی افراد جریان اصلاحات کمپانی بداخلاقی شوند و با این بداخلاقی‌های این جریان آن‌ها باید خجالت بکشند.»

وی گفته «بنده به جریان اصلاحات می‌گویم که به فکر جریان خود باشید چرا که با این بداخلاقی‌ها و رفتارهای نادرست، این ره که می‌روید به هیچستان است.»

احمد خاتمی نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه کرمان بود که کمپین «رای سلبی» موفق به حذف وی از ترکیب آینده این مجلس نشد.

احمد خاتمی پس از صادق لاریجانی دومین نامزد پیروز در انتخابات هفتم اسفند ماه مجلس خبرگان رهبری است که پس از اعلام نتایج٬ حمله علیه اصلاح‌طلبان و اکبر هاشمی رفسنجانی را آغاز کرده است.

روز گذشته صادق لاریجانی پس از قطعی شدن حضورش در ترکیب آینده این مجلس با انتشار اطلاعیه‌ای حملات تندی متوجه اصلاح‌طلبان و هاشمی رفسنجانی کرد.

 

مسعود در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
منتظر خدمت

این اقا وهمپالکی اش میداند در مجلس خبرگان اینده در واقع جزء منتظر خدمت ها هستند ویک صندلی در پائین دست هئیت رئیسه دارند وباید بنشینند تا ببینند دیگران چه میگویند .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
مردم شریف کرمان باید از رای

مردم شریف کرمان باید از رای دادن به احمد خاتمی خجالت بکشند ، بعید است این موجود بدون امدادهای غیبی از صندوق بیرون امده باشد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)