در اطلاعیه‌ای ابراز شد:

خشم صادق لاریجانی از کمپین رای سلبی

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه با انتشار اطلاعیه‌ای از اصلاح‌طلبان و اکبر هاشمی رفسنجانی برای «حذف برخی مسئولین عالی رتبه نظام از مجلس خبرگان رهبری» انتقاد کرد.

آقای لاریجانی در اطلاعیه خود با حمله به رسانه‌های فارسی زبان خارج و برخی فعالان سیاسی‌-‌مدنی خارج از ایران نوشته که مردم مازندران با انتخاب وی «به دهان اجانب و اذناب داخلی آنان کوفتند.»

صادق لاریجانی٬ نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه مازندران بود و کمپین «رای سلبی» منتقدان٬ حذف وی از ترکیب آینده این مجلس را نیز دنبال می‌کرد.

لاریجانی پس از قطعی شدن حضور خود در ترکیب آینده مجلس خبرگان رهبری با انتشار اطلاعیه‌ای به این کمپین٬ اصلاح‌طلبان و به طور تلویحی هاشمی رفسنجانی تاخته است.

در اطلاعیه رئیس قوه قضائیه آمده اصلاح‌طلبان و «برخی کسانی که علی القاعده باید در تشخیص مصالح نظام از دیگران پیشی بگیرند» با رسانه‌های آمریکا و بریتانیا در این انتخابات «کاملا هماهنگ» بوده‌اند.

وی نوشته آن‌ها «سعی کردند در برخی از استان‌ها خادمان ملت را از راهیابی به مجلس خبرگان مانع شوند.»

لاریجانی این پرسش را مطرح کرده که «واقعاً این‌گونه همنوایی با اجانب برای حذف چهره‌های خدوم از حضور در مجلس خبرگان، جزو مصالح نظام است؟»

علی خامنه‌ای و بسیاری از محافظه‌کاران فهرست مورد حمایت اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی و اصلاح‌طلبان در انتخابات را «لیست انگلیسی» نامیده بودند.

این فهرست توانست کرسی‌های استان تهران در مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی را از آن خود کند که همین مساله با بهت محافظه‌کاران مواجه شده است.

اظهارات تند صادق لاریجانی٬ نخستین واکنش یک مقام رسمی به شکست سنگین محافظه‌کاران در مقابل جناح رقیب است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
صادق خان لاری جانی عصبانی باش

صادق خان لاری جانی عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر و همچنان به لیسیدن کفش رهبرت مشغول باش تا لقمه های دهانگیر تری را جلویت بیندازد

Nima در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
این همه شورای نگهبان حذف کرد

این همه شورای نگهبان حذف کرد چیزی نگفتی حالا هم لیست انگلیس رای اورد و شما نتونستید جلوگیری کنید بهتر بود دسته جمعی استعفا می دادید

کاربر مهمان احسانی در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
آرزوی شما زندگی کردن درمدینه ۱۴۰۰سال پیش عربستان است

آقای بزرگ . و. ا. ر،بقول آقای احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب آقای بزرگ؛ آب را بریز آنجایی که می سوزه.
ذوب شدگان در ولایت،«و مرتجعین،گرامی»؛ باتوجه به پیروزی لیست انگلیسی و آمریکایی؛لطفاً دیگر از دیوار سفارت بالا نروید؛از دیوار مجلس بالاروید.

آیت الله گورباچف در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ :
خواب رهبری

آیت الله گورباچف خواب رهبری بچه ها را چرا پاره کرد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)