معاون سیاسی سپاه پاسداران:

مردم در انتخابات به جوسازی‌ها بی‌اعتنایی کردند

رسول سنایی‌راد٬ معاون سیاسی سپاه پاسداران شرکت حدود ۶۰ درصدی مردم ایران در انتخابات را نشانه «مقبولیت» نظام دانسته و گفته آن‌ها در این دوره از انتخابات به «جوسازی‌ها بی‌اعتنایی» کردند.

آقای سنایی‌راد این مطلب را در رابطه با انتخابات روز هفتم اسفند بیان کرده و گفته «مردم وظیفه‌شناس و انقلابی ما به نقش و تکلیفی که دارند، متعهد و پایبند هستند.»

وی افزوده «بیگانگان با وجود فضای مسمومی که فراهم کرده بودند، مردم به وظیفه خود عمل کرده و به تمام جوسازی‌ها بی‌اعتنایی کردند.»

منظور این فرمانده سپاه دوران پیش از انتخابات است که علی خامنه‌ای به همراه بسیاری از روحانیون محافظه‌کار و فرماندهان سپاه٬ بریتانیا را متهم به دخالت در این دوره از انتخابات کرده بودند.

آن‌ها فهرست مورد حمایت اکبر هاشمی رفسنجانی و اصلاح‌طلبان را فهرست مورد حمایت بریتانیا دانسته و از مردم خواسته بودند که به این فهرست رای ندهند.

نتایج دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در تهران نشان می‌دهد مردم به این خواسته بی‌اعتنایی کرده و به فهرست مذکور رای داده‌اند.

سنایی‌راد نیز در این رابطه گفته «مردم ایران دارای بلوغی سیاسی هستند که برخی از گله‌مندی‌های سیاسی خود را در صحنه‌های سرنوشت ساز مثل انتخابات لحاظ نمی‌کنند.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۴ :
مردم دارای بلوغ سیاسی هستند

مردم دارای بلوغ سیاسی هستند که حداد عادل پدر زن مجتبی در لیست منتخبین مردم در ردیف سی و یکم است ، اگر امدادهای غیبی کمکی نکنند !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)