عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور:

درباره رای دادن موسوی و رهنورد اطلاعی ندارم

عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور حاضر نشد گزارش‌ها درباره شرکت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در انتخابات هفتم اسفند را تائید کند.

آقای رحمانی فضلی روز شنبه (هشتم اسفند) اعلام کرده که از حضور صندوق رای در محل حصر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد اطلاعی ندارد.

وی اظهارات سخنگوی وزارت کشور مبنی بر رای دادن مهدی کروبی را با طور تلویحی تائید کرده و گفته «گویا در مورد اخذ رای یکی از محصوران رای گیری انجام شده است.»

حسینعلی امیری٬ سخنگوی وزارت کشور روز گذشته به صراحت اعلام کرده بود که مهدی کروبی در انتخابات شرکت کرده است٬ اما فرزندان وی و قوه قضائیه این موضوع را تکذیب کرده‌اند.

با وجود این تکذیب‌ها٬ وزیر کشور روز شنبه هشتم اسفند براساس اعلام سخنگوی این وزارت‌خانه یک‌بار دیگر درباره رای دادن مهدی کروبی سخن به میان آورده است.

رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنان خود بی‌آنکه به نام میرحسین موسوی و زهرا رهنورد اشاره کند٬ گفته «در مورد یکی دیگر از این افراد با توجه به اینکه خارج از زمان رای گیری امکان فرستادن صندوق مهیا شده، رای‌گیری انجام نشده است.»

اظهارات وزیر کشور در شرایطی بیان شده که سایت «کلمه» گزارش کرده که موسوی و رهنورد در دقایق آخر موفق به شرکت در انتخابات شده‌اند.

سایت کلمه تاکنون به این اظهارات وزیر کشور واکنشی نشان نداده است.

 

 

 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)