دری نجف‌آبادی:

از درج نام خود در فهرست هاشمی خبر ندارم

قربانعلی دری نجف‌آبادی٬ وزیر اطلاعات دوره محمد خاتمی در زمان قتل‌های زنجیره‌ای٬ می‌گوید به کسی نگفته نام او را در فهرست اکبر هاشمی رفسنجانی و اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری بگذارند و تنها در فهرست جامعتین قرار دارد.

دری نجف‌آبادی که در دهه ۷۰ از سوی اصلاح‌طلبان به عنوان یکی از آمران قتل‌های زنجیره‌ای معرفی شده بود در انتخابات هفتم اسفند مورد حمایت آن‌ها قرار گرفته است.

وزیر پیشین اطلاعات گفته «من به کسی نگفتم اسمم را در لیست بگذار و جز لیست جامعتین در لیست دیگری نیستم حالا یک کسانی من را در لیستشان گذاشته‌اند که من اصلا خبر ندارم.»

آن‌طور که دری نجف آبادی گفته «مشخص است از این حرکت که انگلیس دنبال این است که بنزین بریزد در انتخابات، کار انگلیس تفرقه انداختن است.»

فهرست اکبر هاشمی در انتخابات هفتم اسفند از سوی حامیان علی خامنه‌ای به «فهرست انگلیسی» مشهور شده و آن‌ها کمپینی علیه آن به راه انداخته‌اند.

هاشم بطحایی گلپایگانی٬ محمدعلی تسخیری و محمدعلی موحدی‌کرمانی از جمله نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان هستند که فهرست هاشمی رفسنجانی را محکوم کرده‌اند.

محمدرضا مدرسی یزدی٬ محمد بهرامی خوشکار و امان‌الله علیمرادی سه نامزد دیگر مجلس خبرگان رهبری هم از فهرست انتخاباتی هاشمی رفسنجانی اعلام برائت کرده‌اند.

نام این شش نفر در فهرست مورد حمایت هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری وجود دارد.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۴ :
آیت الله بطحایی فهرست هاشمی رفسنجانی را محکوم نکرده

هاشم بطحایی گلپایگانی فهرست خبرگان مردم را محکوم نکرده! حرف ایشون ظاهرا توسط انجمن اسلامی دانشجویان تحریف شده بوده:
(منبع: http://www.entekhab.ir/fa/news/253841)

آیت الله بطحائی گلپایگانی نسبت به سوء برداشت انجمن اسلامی دانشجویان از سخنان او نسبت به آیت الله هاشمی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش «انتخاب»، متن این پیام به شرح زیر است:

مقام معظم رهبری: سعی کنید در خبرگان رهبری احترام آقای هاشمی رفسنجانی حفظ شود.

حمایت اعضای انقلابی از یکدیگر نه تنها باعث افزایش همدلی میان این افراد است ، که باعث تضعیف روحیه دشمن نیز می گردد. در گفتگویی که با (آقایاسر) فرزند آیت الله هاشمی و همچنین خود ایشان انجام شده بود ، مباحثی پیرامون تحکیم روحیه برادری میان دلتمردان و تلاش بیشتر برای حفظ انقلاب مطرح گردید.

با توجه به شرایط حساس انتخاباتی و نفوذ ناگهانی دشمن می طلبد که با حفظ وحدت بخصوص جهت شرکت در انتخابات از هرگونه برداشت ناصواب نسبت به بیانه ها و مصاحبه ها ، پرهیز شود و اخلاق اسلامی رعایت گردد.

در تاریخ ۲ / اسفند / ۱۳۹۴ عده ای از دانشجویان عضو انجمن اسلامی ، از بنده درخواست دیدار داشتند.

یکی از سئوال آن ها راجع به اظهارات رادیو بی بی سی در رابطه با لیست خبرگان مردم بود که بنده ، تبری خود را نسبت به اظهارات رادیو بی بی سی اعلان کردم و قطعاً آیت الله هاشمی و افراد مندرج در لیست خبرگان مردم نیز همین گونه است و نیز به حرکت های شخصیت کشی که معظم له را هدف قرار داده است اشاره و محکوم کردم.

بنده با برداشت های نادرست مخالف می باشم و قطعاً اظهارات رادیو بی بی سی مورد نفرت و تبری جناب آقای هاشمی می باشد که متاسفانه طور دیگری تفسیر شده است. امید است این حرکات ناشایست تکرار نشود که به ضرر انقلاب و انقلابیون است.

والسلام
سید هاشم بطحائی گلپایگانی
کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری استان تهران
۲/اسفند/۱۳۹۴

کاربر مهمان در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۴ :
دری نجف آبادی در لیستی که همه

دری نجف آبادی در لیستی که همه افرادش جاسوس و جنایتکار و خبرچین و زیر آب زن نباشد نمیگنجد خبرچینی اش را برای اطلاعات ری شهری زمانی که رییس دفتر منتظری بود از یاد نبردیم دستور قتل های زنجیره ای را هم یادمان هست

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)