کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران:

اعتبار هاشمی را جبرئیل بر او نازل کرده است؟

کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران انتقادها علیه شورای نگهبان را «پررویی و حماقت» نامیده و خطاب به اکبر هاشمی رفسنجانی گفته آیا جبرئیل «اعتبار» وی را بر او نازل کرده است؟

سخنان صدیقی در واکنش به اظهارات هاشمی در انتقاد از ردصلاحیت حسن خمینی از سوی شورای نگهبان است که وی از اعضای آن پرسیده بود صلاحیت خود را از کجا آورده‌اند و چه کسی به آنها اجازه داده قضاوت کنند؟

امام جمعه موقت تهران بدون اشاره به نام هاشمی گفته «به کسانی که هم‌صدا با دشمنان به شورای نگهبان حمله می‌کنند می‌گویم که اعتبار شما از کجاست؟ آیا اعتبار شما از جبرئیل است و جبرئیل به شما نازل شده یا از قانون؟»

وی ادامه داده «مگر این پایگاه {مناصب مختلف در نظام} اعتبار برای شما کسب نکرده است؟ این کار به ضرر قانونی بودن شماست.»

امام جمعه موقت تهران٬ هدف منتقدان شورای نگهبان را تندرو معرفی کردن «متدینین» عنوان کرده و افزوده «برخی ازابتدای انقلاب در موقعیت‌های مختلف بودند و گردن‌کلفت شدند.»

صدیقی مدعی شده «تخریب» شورای نگهبان با هدف چیدن «پروبال ولایت» و از سوی افرادی که «نظام را قبول ندارند» صورت می‌گیرد.

به گفته وی این انتقادها همچون «پررویی، بی‌حیایی، جسارت و حماقتی {است} که آمریکا و انگلیس همانند جریان فتنه علیه شورای نگهبان وارد کرد‌ه‌اند.»

صدیقی از مردم خواسته به «عناصر جدیدی» که وارد انتخابات شده‌اند و «ابتکارات جدید» با خودشان می‌آورند توجه کنند و نه به افرادی که «در روزنامه‌های خاصی گنده می‌شوند و در فضای مجازی به آنها پرداخته می‌شود و باد می‌کنند.»

 
 

موسیلینی یا پاپ در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۴ :
وقت ان شده است که اقایان برای

وقت ان شده است که اقایان برای حفظ مذهب بین اداره واتیکان و حکومت ایتالیا یکی را انتخاب کنند. تاریخ نشان داده نمیتوان شخصت پاپ را با موسیلینی در یک نفر جمع کرد. در این صورت هم واتیکان بی اعتبار و هم ایتالیا ورشکست خواهد شد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۴ :
این جانور خودش متوجه شده است

این جانور خودش متوجه شده است که چه میگوید ؟!
جبرئیل که در این سالها ششدانگ در اختیار مقام ولایت بوده است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)