علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی:

افرادی که در تخریب شورای نگهبان با دشمن همزبانی می‌کنند٬ ملتفت نیستند

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی گفته از اینکه بگوید «دشمن» درصدد نفوذ در انتخابات است «خسته» نخواهد شد و آمریکایی‌ها از اول انقلاب با شورای نگهبان «مخالف» بودند.

وی افزوده «من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت. دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.»

رهبر جمهوری اسلامی که بعد از برجام٬ موضوع تلاش آمریکا برای «نفوذ» در ایران را بیان کرده٬ ادامه داده «آمریکایی‌ها از اول انقلاب با چند نقطه‌ اساسی از جمله شورای نگهبان مخالف بودند.»

به گفته وی٬ آنها «نتوانستند بساط شورای نگهبان را جمع کنند، حالا می‌خواهند تصمیمات آن را زیرسؤال ببرند که معنای آن غیرقانونی بودن انتخابات، مجلس و قوانین مجلس است.»

خامنه‌ای افرادی که «در تخریب شورای نگهبان با دشمن همزبانی می‌کنند» را افرادی معرفی کرده که «ملتفت نیستند» و افزوده «من کسی را به خیانت متهم نمی‌کنم.»

اشاره وی به اظهارات انتقادی اکبر هاشمی رفسنجانی درباره ردصلاحیت‌های گسترده نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان به ویژه حسن خمینی است.

خامنه‌ای در دفاع از عملکرد شورای نگهبان در ردصلاحیت‌ها نیز گفته «اگر مجلس، مرعوب غرب و آمریکا و دنبال حاکمیت جریان اشرافی باشد، این مملکت را بدبخت خواهد کرد.»
 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ :
به گفته ابراهیمیان سخنگوی

به گفته ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان ، رد صلاحیت نامزدان مجلس خبرگان تنها از طرف جنتی صورت گرفته و 11 عضو دیگر شورای نگهبان را دخالت نداده است ، اگر رهبر صداقت دارد باید مانع از تضعیف شورای نگهبان از طرف جنتی شده و مانع از برگزاری این انتخابات غیرقانونی شود !

کاربر مهمان سامان در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ :
عظما احساس خطر کرده و از ترس

عظما احساس خطر کرده و از ترس رای نیاورردن عوامل و اذنابش افتاده وسط غافل از اینکه هر چه نعره بزند نتیجه عکس می گیرد. مردم ما باید حواسشان جمع باشد که این عظمای فاسد در عین حال قصد کلک دارد. در اصل می داند که شرکت زیاد مردم یعنی حذف نوکران او به همین خاطر این روزها سینه دری می کند تا مردم از لجش شرکت نکنند که در اثر صورت شرکت نکردن زیاد مردم، باز نوکرانش با رای اندک طرفداران و عده ای مردم ساده لوح انتخاب شوند. به همین خاطر اتفاقا مردم باید به تعداد زیاد شرکت کرده و به هرکسی رای دهند جز عوامل و چاکران پلید این دیکتاتور.

کژدم در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ :
https://kajdoum1.blogspot.com
دست چپ

«دست چپ» و «شانهٔ چپ» در نوشته های دینی «موسوی - یحیوی»؛ نشانهٔ «جهنّم» و «هدایت شدن به دست شیطان» است. در همهٔ ادیان مبتنی بر اندیشه های «موسوی - یحیوی»؛ نامهٔ اعمال گناهکاران را به «دست چپ» آنها میدهند و نامهٔ اعمال نیکوکاران را به «دست راست» آنها میدهند. من شخصی خرافاتی و باورمند به این اندیشه ها نیستم؛ امّا به نیکی میدانم که «رویاهای شبانه» بر اساس «باورها» سخن میگویند. «باورها» چه غلط و یا درست؛ «نوعی زبان محاوره» هستند که میان «گروههای گونهٔ انسانی موجودات زنده» میتوانند «رابطهٔ بدون واسطه استدلالی» ایجاد کنند.
مسلمان هستی؟ .... الهی قربونت بِرَم...
شیعه هستی؟ .... وای چه خوب شد ....

سایرین نیز بر اساس رنگ پوست و باورها و ...به همینگونه رفتار میکنند.

امّا در بازار اندیشه های «موسوی - یحیوی»؛ «دست چپ» و «شانهٔ چپ»....
نشانهٔ «شیطان» است.
شیطان نماد «فریب و نابودی توأم با زجر» و «سوخته شدن در آتش» است.

«خامنه ای چپ دست» ؛ نشانه ای است از «دوزخی که بر فراز سر ساکنین ایران» گسترده است.
من هرگز «نشانه ها» را به «شوخی» نمیگیرم.
ظهور «ابر باران زا» را نمیتوان نادیده انگاشت و ظهور «کویر آذربایجان» را نمیتوان نادیده گرفت.
آنکه «نشانه ها» را نادیده بگیرد. حتّی فرصتی برای «اظهار پشیمانی» نخواهد یافت.
ساکنین ایران؛ در آستانهٔ ظهور «فاجعه» هستند و همچنان «نشانه ها» را نادیده می انگارند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)