تصاویر جدید از نظامیان بازداشت شده آمریکایی در خلیج فارس

«شبکه خبر» تصاویر جدیدی از بازداشت ۱۰ نیروی نظامی آمریکا که چندی پیش از سوی سپاه پاسداران در خلیج فارس بازداشت شدند بودند را منتشر کرد.

فرمانده سپاه پیش‌تر اعلام کرده بودند که تصاویری تحقیرآمیز زیادی از نیرو‌های آمریکایی بازداشت شده دارند که آنها را منتشر خواهند کرد.

 

 

 

در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ :
مردی نبود فتاده را پای

مردی نبود فتاده را پای زدن
اگر دست فتاده را گرفتی مردی

در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ :
افتخار به توحش

تصاویر را با افتخار پخش میکنند؟ این دلیل ضعف و سرخوردگی و حس حقارت است که تصویر چند اسیر را این گونه با افتخار پخش میکنند. دلیل توحش است. سپاه از مشتی انسان رذل تشکیل شده

در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ :
حقارت از آن ولی فقیه است

ولی فقیه که از حل کوچکترین مشکلات عاجز است با این کارها سعی می کند حقارت و بلاهت خودش برای رجاله هایش بپوشاند

در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ :
بنده وشما هم

بنده شما در بعضی مواقع دچار بحران روحی میشویم وبغض گلویمان را سخت میفشارد وامکان دارد چند قطره اشک هم از چشمان ما جاری شود ایا این دلیل ضعف است. ؟ این سرباز شاید در آن لحظه بیاد بچه اش یا عزیزی افتاده و دچار این بحران شده . چقدر طرف مقابل باید پست و دنی باشد تا این لحظه عاطفی راحمل بر ترس یک انسان کند.مطمئن باشید این صحنه ولحظه روزی برای شما هم پیش خواهد امد. برو برگرد ندارد. امروز مرا فردا ترا.

در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ :
از يك طرف دَم از مدارا و

از يك طرف دَم از مدارا و عطوفت با اسرا ميزنند، و شبانه روز از رحمانيت اسلام مي گويند، از اين طرف تحقير و آهانت و كوچك كردن چند ملوان را قهرمانانه مي پندارند. چقدر تناقض در رفتار و گُفتار اين نظام لجن وجود دارد. اگر جرات داشتيد، يك سيلي به انها ميزديد؟ كه نداريد.

ارسال نظر جدید

Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)