علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار:

بسیج دانشجویی جلوی رشد مرعوبین غرب‌زده را بگیرد

علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار گفته انقلابیون «مرعوب» غرب شده‌اند٬ بسیج دانشجویی باید جلوی رشد «مرعوبین غرب‌زده» را بگیرد و «غرب‌زدگان اعتدالی» تاریخ را تحریف می‌کنند.

آقای پناهیان مشکل کشور را «مرعوب غرب شدن انقلابیون» عنوان کرده است.

وی افزوده «۳۵ سال است که غرب زدگی در کشور ما ریشه دوانیده» و اگر «توان موشکی، علمی، ماهواره‌ای و اقتصادی ما گسترش پیدا نمی‌کند به علت غرب‌زدگی برخی مسئولان است.»

عضو قرارگاه عمار گفته در ایران دو دسته «غرب‌زده و مرعوب غرب داریم؛ غرب‌زدگان افراطی و غرب‌زدگان اعتدالی و میانه‌رو» که تنها در «شیوه عمل» با یکدیگر تفاوت دارند.

پناهیان ادامه داده «افراطی‌ها علناً گفته‌اند و می‌گویند باید از دین عبور کرد؛ اما غرب‌زدگان میانه و اعتدال‌گرا در تفسیر شرایط امروز ابایی از تحریف تاریخ و دین ندارند.»

منظور وی از غرب‌زدگان اعتدال‌گرا حسن روحانی و دولت وی است که به بهبود رابطه ایران با جهان و غرب تمایل دارند.

پناهیان گفته بسیج دانشجویی «مأموریت» دارد که «جلوی رشد مرعوبین غرب زده» را بگیرد و باید «عقبه فکری» غرب را به گونه‌ای تبیین کرد که «دیگر لیبرالیزم و غرب‌گراها نتوانند در کشور اسلامی سر بلند کنند.»

مسعود در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
35 سال است

35 سال است شما در حال جمع کردن لیبرال ها وغرب زده ها و اعتدالیون وغیره وذالک هستید تا کنون هم هیچ تغییری در روابط بین مردم وشما بوجود نیامده . مردم در حال گذر از شما وشما هم درحال دنده عقب رفتن از مسیر تارخ هستید .مطمئن باشید یک روزی انقدر دنده عقب خواهید رفت که از آن سوی پشت بام پرت خواهید شد پائین.

ناصر در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ :
ظاهرا برای این آخوند بیگ بنگ

ظاهرا برای این آخوند بیگ بنگ در 22 بهمن 57 اتفاق افتاده است و قبل از آن هیچ چیز وجود نداشته است . ابله ، غرب زدگی در ایران یک قرن سابقه دارد ، امام راحل عظیم الشان شما نتوانست مانع آن شود ، تو به تعدادی جوان خنگ که با سهمیه وارد دانشگاه شده اند امید بسته ای ؟!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)