افزایش کشته‌های سپاه پاسداران در سوریه

شمار اعضای کشته شده سپاه پاسداران در سوریه طی چهار روز گذشته به بیش از ۴۰ نفر رسید.

رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که این افراد در جریان علمیات آزاد سازی دو شهر در شمال حلب در سوریه کشته شده‌اند.

سعید مسلمی، سعید سامانلو، عبدالصالح زارع، محمود هاشمی و حسین زارعی پنج عضو سپاه هستند که در این درگیری‌ها کشته شده‌اند.

محمد کاظم توفیقی، محمد مسرور، فخرالدین تقوی، علی جوکار، سجاد دهقان، هدایت الله غلامی و عسکر زمانی هم که همگی اعضای بسیج و سپاه بوده‌اند در این درگیری‌ها جان باخته‌اند.

عبدالصالح زارع بهنمیری٬ ابوذر داوودی٬ ستار اورنگ و حسین رضایی چهار عضو دیگر سپاه هستند که کشته شدن آن‌ها در حلب تائید شده است.

در جریان شکشتن محاصره مناطق شیعه نشین «نبل» و «الزهرا» در حومه شمالی استان حلب در استان سوریه تاکنون ده‌ها عضو سپاه و بسیج کشته‌ شده‌اند.

مقام‌ها و رسانه‌های ایران تاکنون آمار دقیقی از تعداد کشته شدگان این عملیات منتشر نکرده‌اند.

 

کاربر مهمان احسانی در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ :
سرباز سالم برگشته «راه قدس از کربلا میگذرد»

تنها خبری که بنفع مردم ایران است و در وبسایت ها منتشر میشود؛سقط شدن سرکوبگران«دوران تحجر» توسط عرب ها ،بنفع دیگر اعراب است.یعنی ،«خسرت الدنیا ولاخره».مدافعین حضرت اسد و بانو.(حزب بعثی سوریه ،از نوع میشل عفلقی،که مشترک بین عراق و سوریه بود).
بهانه طولانی شدن جنگ عراق،و هزاران کشته و معلول و بی خانمان،(لجبازی یک پیرمرد واپسگرا)تحت عنوان راه قدس بود، که از کربلا بگذرد. بهانه کشتار اعراب سوریه،محافظت از قبر عربی از سرزمین عربستان مدفون در سوریه است؛که محل دفن هم موردتشکیک است.باّی ذنبین قُتلت؟(پیاده نظام فدائیان حضرت پوتین).
این بار پرچم یاحسین درکار نیست،ایستگاه صلواتی هم نیست.چون پوتین و حزب بعث سوریه اعتقادی به اراجیف ندارند،لذا خیلی از دکانها تعطیل است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)