از سوی کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران صورت گرفت:

حمله علیه هاشمی٬ انتقاد به دولت روحانی

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته از سخنان اکبر هاشمی رفسنجانی بوی «فتنه» می‌آید٬ در شرایط بیکاری نباید هواپیما خریده می‌شد و دولت به موضوع حاشیه‌نشینی بی‌توجه است.

آقای صدیقی این مطالب را در جمع گروهی از مردم مشهد بیان کرده و درباره حملات هاشمی به شورای نگهبان گفته «این حرف‌های ایشان بوی شلوغی می‌دهد و فتنه را تداعی می‌کند.»

وی بی‌آنکه نامی از هاشمی ببرد افزوده «برخی شعار امام خمینی را از یاد برده‌اند؛ شعار ایشان همواره امامت و ولایت فقیه بود به همین علت بر پشتیبانی از ولایت فقیه تاکید ویژه‌ای داشتند.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفته «بیکاری در کشور ما بیداد می‌کند در حالی که در دوران پساتحریم مسئولان مملکت به خرید هواپیماهای خارجی روی آورده‌اند.»

به گفته وی در حال حاضر «چرخ تولید از حرکت باز ایستاده است و کارخانه‌های خارجی آباد شده‌اند.»

این روحانی محافظه‌کار همچنین افزوده «رهبر وقتی مشاهده کردند که دولت توجهی به قشر مستضعف جامعه ندارد به همین علت شخصاً عده‌ای را مامور ساماندهی حاشیه شهر کردند.»

 

مسعود در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
مال من کو

تمام این گریه وزاری ها سر لحاف ملا است. تا دیروز بیکار نداشتیم کارتن خواب نداشتیم کودک کار نداشتیم معتاد نداشتیم همه سرکار بودند همین که روحانی رفت اروپا و برگشت تمام کارمندان وکارگران یک شبه بیکار شدند والان موقع تقسیم غنائم است. البته مثل اینکه فقط بوی داغ کردن خر به مشام ایشان رسیده . البته ایشان میتواند یک سری به ستاد کل سپاه بزنند آنجا قرار است هواپیماهای خریداری شده را در سهام های مختلف بین برادران تا دیروز قاچاقچی وامروزه هوانورد تقسیم کنند.

Solh در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ :
جنگ گرگها: « بقول معروف خر

جنگ گرگها:
« بقول معروف خر دارد خر رامی خورد ».
با پوزش از خواندگان.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)