پیام علی خامنه‌ای به حسن روحانی با نشان «فتح ۱» به سپاه پاسداران

مجلس ایران یک روز پس از اهدای نشان «فتح یک» به علی فدوی٬ فرمانده نیروی دریایی سپاه از سوی علی خامنه‌ای٬ از این فرمانده بدلیل بازداشت نظامیان آمریکا در خلیج فارس قدردانی کرد.

نیروی دریایی سپاه پاسداران چندی پیش در خلیج فارس ۱۰ ملوان آمریکا را بازداشت و کمتر از ۲۴ ساعت آنها را آزاد کرد.

علی خامنه‌ای هم بازداشت آمریکایی‌ها را اقدامی «پسندیده» و به «موقع» دانسته و هفته گذشته با گروهی از فرماندهان دخیل در بازداشت این نظامیان دیدار و گفتگو کرده بود.

روز گذشته نیز خبر جدیدی منتشر شد که حاکی از اعطای نشان «فتح ۱» از سوی خامنه‌ای به فرمانده نیروی دریایی سپاه بود که این تصمیم رهبر جمهوری اسلامی در نوع خود کم‌سابقه است.

خامنه‌ای پیش‌تر نشان «فتح ۲» به حسن روحانی داده بود و اهدای نشانی بالاتر به یک فرمانده سپاه به خاطر بازداشت نیرو‌های آمریکایی در خلیج فارس٬ پیام روشنی از سوی رهبر جمهوری اسلامی به رئیس دولت یازدهم است.

خامنه‌ای و گروهی از حامیان وی بارها به طور مستقیم و غیرمستقیم از روحانی و دولت یازدهم به عنوان «بزک» کنندگان چهره آمریکا در ایران نام برده و گفته‌اند اجازه «نفوذ» آمریکا را نخواهند داد.

آنها سرسخت‌ترین ممنتقدان و مخالفان سیاست خارجی دولت روحانی هستند و این مخالفت خود را بارها و با روش‌های مختلف نشان داده‌ و از علنی کردن آن نیز هیچ واهمه‌ای ندارند.

اقدام روز گذشته خامنه‌ای و روز دوشنبه مجلس در قدردانی از فرمانده نیروی دریایی سپاه پیام دیگری به حسن روحانی و دولت وی مبنی بر آمادگی برخورد و مقاومت در برابر سیاست‌های «غرب‌گرایانه» وی به شمار می‌رود.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ :
نشانی که رهبر بدهد یک و دو

نشانی که رهبر بدهد یک و دو ندارد ، از ناحیه امام زمان است که نایب برحق او اعطا میکند . به قول دایه ولید در سریال امام علی ، روحانی نشان را بگذارد توی کفنش که کلید درهای بهشت است ، کمتر از تار موی ریش ولید که نیست ، آن ولید حاکم کوفه بود ، این ولید ولی امر مسلمانان جهان است !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)