کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

سه در از درهای بهشت از قم باز می‌شود

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «سه در از درهای بهشت از قم باز می‌شود» و یکی از مهم‌ترین این در‌ها «ایدئولوژی استکبار ستیزی و ظلم ستیزی» است.

آقای صدیقی این ادعا را در جمع گروهی از مردم قم بیان کرده و افزوده یکی دیگر از در‌های بهشت که از قم باز می‌شود مربوط به «علومی» است که از این شهر در اختیار مردم جهان قرار داده می‌شود.

این روحانی سومین در ورودی به بهشت از قم را «علمدار انقلاب و مقاومت» اعلام کرده و گفته «همه از این در نمی‌توانند وارد بهشت شوند.»

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود به وقایع سال ۱۳۸۸ نیز اشاره کرده و گفته «در انتخابات پیش رو مردم دیگر بصیرت دارند و می‌دانند که باید آماده یک فتنه بشوند.»

امام جمعه موقت تهران درباره توافق‌نامه هسته‌ای نیز گفته جمهوری اسلامی در این توافق‌نامه «هزینه سنگینی» پرداخته که «شهدای هسته‌ای» یکی از مصادیق این هزینه‌ها هستند.

وی از سیاست خارجی دولت حسن روحانی هم انتقاد کرده و گفته «بارز‌ترین نمونه خنثی بودن این دیپلماسی در جریان شهدای منا بود.»

 

فاروق در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۴ :
اخوند همیشه گریان

در حال حاضر تمام درب های قم در سایه سر شما نوعی ها به روی فحشا و الواط و اعتیاد باز میشود

کاربر مهمان در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۴ :
شهدای هسته ای قربانیان برنامه

شهدای هسته ای قربانیان برنامه خامنه ای برای ساخت بمب اتم هستند ، اکنون که تا حدودی جلو خسارتهای وارده به کشور از طرف رهبری داهیانه گرفته شده است ، بهتر است غضنفرها دستپخت رهبری را هم نزنند که گندش بیشتر در میاید !

کاربر مهمانp . N در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۴ :
در چهارم إز خرخال

در چهارم إز خرخال

کاربر مهمانmani az alman در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۴ :
يكي ديگر از اين درها، در

يكي ديگر از اين درها، در توالت عمومي بهشت است، كه مستقيم از حوزه هاي قم بروي بهشتيان باز مي شود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)