علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی:

گفتم مخالفان نظام رای بدهند٬ نه اینکه به مجلس راه یابند

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید منظورش از حضور افرادی که نظام را قبول ندارد در انتخابات٬ مشارکت آنها به عنوان رای دهنده بوده «نه این که کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس.»

آقای خامنه‌ای این اظهارات را در دیدار با دست‌اندرکاران انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان بیان کرده است.

وی گفته «بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رای بدهند، نه این که کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس.»

خامنه‌ای ۱۹ دی‌ماه از همه ایرانیان درخواست کرد با توجه به وجود «جبهه وسیع دشمن» در مقابل کشور٬ حتی اگر نظام و رهبر آن را هم قبول ندارند٬ در انتخابات شرکت کنند.

این اظهارات از سوی عده‌ای به عنوان درخواست رهبر برای مشارکت پرشور در انتخابات تعبیر شده بود.

با این حال شماری از هواداران وی از جمله حسین فدایی٬ دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفته بودند منظور خامنه‌ای از حضور گسترده در انتخابات٬ رای دادن بوده نه کاندیدا شدن و افزایش تعداد ثبت‌نام‌ها در انتخابات «مشکوک» است.

رهبر جمهوری اسلامی نیز برای شفاف‌تر کردن اظهارات قبلی خود گفته است «در هیچ جای دنیا در مراکز تصمیم‌گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی‌دهند.»

رسانه‌های نزدیک به محافظه‌کاران شمار نامزدهای انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس را چندین برابر دوره‌های قبل اعلام کرده بودند و نسب به ورود «فتنه‌گران» به مجلس هشدار داده بودند.

خامنه‌ای نیز در این زمینه گفته «باید افرادی را برگزید که بعد از نشستن بر مسند مسئولیت، خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهند و فانی در خدمات و مصالح و منافع عمومی مردم باشند و ضمن آنکه کشور را به دشمن نمی فروشند، مصالح ملی را به دلیل رودربایستی زیر پا نمی گذارند.»

ذوب نشده! در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۴ :
لطفا يكى از اين ذوب شدگان در

لطفا يكى از اين ذوب شدگان در ولايت كه با زبان و فرهنگ اين اغا اشناتره براى من ذوب نشده توضيح بده كه منطق اين درخواست چيه!!!؟ چطور منى كه شما رو قبول ندارم بيام به افرادى كه شما تاييد ميكنيد راى بدم كه براى من تصميم بگيرند...!!!؟؟؟؟ خدا.... اخه ما چه گناهى كرديم..!!؟؟
خدا شاه سلطان حسين رو رحمت كنه...:-)

کاربر مهمان در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴ :
مفهوم این سخنان اینست که وی

مفهوم این سخنان اینست که وی بخوبی میداند و اعتراف میکند که مخالفان تعدادشان خیلی زیاد است تا حدی که میتوانند اکثریت مجلس را بدست بیاورند ، و الا وجود اقلیت مخالف هیچ صدمه ای به یک نظام پارلمانی و قانونی نمیتواند بزند. از طرفی و با نهایت تعجب وی معترضین به سیاستهای مخرب گذشته را مخالف خود دانسته و نا خود آگاه مسئولیت همه فسادهای اقتصادی و سیاسی را بعهده میگیرد.

حماسه ایرانی در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴ :
انتخابات

بهترین جواب را به این جمله مانا نیستانی در یک کاریکاتور داده است. و اما اینکه به گفته ی خامنه ای، در هیچ جای دنیا کسی را که نظام را قبول ندارد وارد مراکز تصمیم گیری نمی کنند، منظور او دنیای خودش بوده است که از نوک دماغش دورتر نمی رود. ایشان اولین دیکتاتور دنیا نبوده و آخرین آنها هم نخواهد بود. تاریخ پر از خامنه ای ها است و سقوط مرگبارشان. مشکل هزینه هایی است که یک ملت باید برای خودخواهی ها، دنائت ها و بی همه چیزی های این اشخاص بدهد. هیچ زبانی کلمه ای به این گویایی ندارد. چقدر این کلمه ی بی همه چیز گویای دولت مردان این دوره ی ایران است.

کاربر مهمان سامان در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴ :
مسخره کردن یک ملت

به این می گویند تمسخر علنی و آشکار یک ملت. من فکر می کنم دیوانگی خامنه ای دارد به مراحل کاملاً آشکار خود می رسد که چنین پرت و پلاهایی را از خودش صادر می کند. یکی باید به این آدم متکبر و خودکامه بگوید عامو اگر کسی تو و نظامت را قبول ندارد مگر دیوانه است بیاید مجددا به جنابعالی رای بدهد که بعدا باز بگویی مردم نظام را تأیید کردند. این که می شود جمع نقیضین و محال است. نکته مهم دیگر اینکه این آدم شیرین عقل باز هم از حمله اراذل و اوباش خود به سفارت عربستان در علن ذفاع کرد و در کمال پررویی می گوید نباید به اینها نازک تر از گل چیزی بگویید. البته همه ملت خوب می دانند که تمام کارهای پلید این اراذل و اوباش از بیت کثیف رهبری هدایت می شود و به همین خاطر هیچ کس جرأت برخورد با آنها را ندارد ولی این آدم آنقدر ابله و نادان است که در علن هم از اینها حمایت می کند.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
پست فطرتِ بی آبرو نوی حاکمان

پست فطرتِ بی آبرو
نوی حاکمان کل آفریقا هم همچین بوزینه بی کفایتی پیدا نمیشه

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
برای جمع بین اوامر رهبری به

برای جمع بین اوامر رهبری به کسانی که نظام (اسم مستعار معظم له) را قبول ندارند و باید در انتخابات رای بدهند و نظر مبارک ایشان مبنی بر رای دادن به کسانی که ذوب در نظاام هستند ، اشخاص زیر به عنوان نامزدان مخالفین نظام معرفی میشوند :
1- برای اصفهان اسیدپاشان عزیز ذوب در ولایت .
2- برای تهران برادر فدایی نماینده فعلی مجلس و سایر موسسین و کارکنان عزیز زندان کهریزک .
3 - برای شیراز حمله کنندگان به مطهری .
4 - برای مشهد آتش زنندگان کنسولگری عربستان .
سایر مخالفین نظام ذوب در ولایت میتوانند در تکمیل این لیست برای سراسر ایران اسلامی اقدام کنند .

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
«در هیچ جای دنیا در مراکز

«در هیچ جای دنیا در مراکز تصمیم‌گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی‌دهند.»
«در هیچ جای دنیا در مراکز تصمیم‌گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی‌دهند.»
«در هیچ جای دنیا در مراکز تصمیم‌گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی‌دهند.»

انقلابی های ضدامپریالیسم و رهائی بخش، سال 57 هم این کلام "درست" را نشنیدید! و شد آنچه شد...حالا بشنوید.

ایلیا در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
هذیان  

نمیداانم یعنی چه ?!کسی مرا قبول ندارد اما به خواسته های من تن دهد 
و اجابت کند شاید اقا در ان لحظه خمار بوده !!?
بحق چیزهای ندیده و نشنیده

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
سياهي لشكر

اي عوام الناس،
"بزرگ آقا" سياهي لشكر براي سريال انتخابات دمكراتيك مي خواهد، نه بازيگر. لطفا وقت ايشان و عناصر تحت الامر رو با درخواست بي مورد خود مانند حقوق شهروندي، حق أزادي انتخاب و غيره هدر ندهيد. چند بار معظم له به نكته ساده اشاره كنند. بگير هموطن، بگير

Solh در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
مخالفان

منظور از مخالفان کسانی که زندان هستند و کسانی که بعدأ به زندان خواهندرفت.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)