رد صلاحیت نمایندگان حامی تحقیق و تفحص از نهاد‌های زیر نظر علی خامنه‌ای از سوی هیات‌های نظارت

بسیاری از ۵۰ نماینده مجلس رد صلاحیت شده از سوی هیات‌های نظارت بر انتخابات از حامیان علی لاریجانی محسوب می‌شوند و طرح‌های تحقیق و تفحص از نهاد‌های زیر مجموعه علی خامنه‌ای را امضاء کرده‌اند.

برخی از این نمایندگان عضو فراکسیون «رهروان ولایت» و فراکسیون «اصول‌گرایان» مجلس هستند و از حامیان و مدافعان علی لاریجانی در عرصه سیاست محسوب می‌شوند.

علی لاریجانی در سال‌های اخیر به خاطر نزدیک شدن به اکبر هاشمی رفسنجانی با خشم گروهی از محافظه‌کاران تندرو مواجه شده است.

گروهی از این نمایندگان حامی وی  در چهار سال اخیر نیز طرح‌های تحقیق و تفحص از چند مجموعه زیر نظر علی خامنه‌ای را امضاء کرده‌اند که به نظر می‌رسد این امضاها منجر به رد صلاحیت آنها شده است.

بنیاد شهید٬ بنیاد مستضعفان٬ سازمان صدا و سیما و سازمان اوقاف از جمله سازمان‌هایی هستند که برخی از نمایندگان رد صلاحیت شده خواستار تحقیق و تفحص از آنها شده بودند.

بسیاری از این طرح‌ها و تفحص‌ها تاکنون به نتیجه روشنی نرسیده و برخی یافته‌ها درباره این سازمان‌ها اجازه انتشار نیز نیافته است.

شورای نگهبان در این دوره از انتخابات آن دسته از نمایندگان یا نامزد‌های محافظه‌کاری که نزدیک به اصلاح‌طلبان بوده‌‌اند را نیز رد صلاحیت کرده است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴ :
من به همه هموطنان عزیز توصیه

من به همه هموطنان عزیز توصیه می کنم اگه اهل مطالعه هستن و وقت دارن حتماً کتاب بیاد ماندنی وبیدارگر «توتالیتاریسم» نوشته «هاناآرنت »رو بخونن . کمک شایانی در فهم علت وجودی این نظام رو به خواننده نشون میده.بخدا اگه امکانش بود من با بودجه شخصی وبه تعداد ملت ایران این کتاب رو چاپ می کردم وبه رایگان توزیع می کردم. تا زمانی که ما مردم از فلسفه وجودی ،استراتژیها و بلندپروازیهای اینها آگاه نشیم وبصورت روشن از اهداف توتالیتاریسمی این نظام ضدانسانی وضدبشری باخبرنشیم کلاهمون پس معرکه است.پیشنهاد دیگه ای هم دارم واون اینکه قبل از اقدام به خرید این کتاب که خواندنش نیاز به دقت وتمرکز زیادی داره در سایت ها(که مجازهم است) به کلمه توتالیتاریسم مراجعه کنند کلی مطلب موجز ودرعین حال رسا درخصوص این پدیده شوم قرن 20 و21 بدست میاد که مو را بر تن آدم راست میکنه.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴ :
58 در صد از نامزدان انتخابات

58 در صد از نامزدان انتخابات که قاعدتا از دولتمردان و سیاسیون کشور و اماده برای خدمت در نظام مقدس اسلامی هستند به علت عدم التزام و اعتقاد به اسلام و اصل ، البته مترقی ، ولایت فقیه رد صلاحیت شدند ، با این حساب نام نامی "جمهوری اسلامی" برای این نظام مقدس شوخی مضحکی نیست ؟؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۴ :
بی جهت نبود که نمایندگان در

بی جهت نبود که نمایندگان در مقابل غارت منابع کشور سکوت کرده بودند ، میخواستند خاطر مقام معظم رهبری مکدر نشود ، بی بصرتها یی که این نکته را درک نکرده بودند از طرف اقای جنتی تنبیه شده اند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)