علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی:

جبهه دشمن وسیع شده است٬ مخالفان نظام هم در انتخابات شرکت کنند

علی خامنه‌ای از همه مردم ایران درخواست کرد با توجه به وجود «جبهه وسیع دشمن» در مقابل کشور٬ حتی اگر نظام و رهبر آن را هم قبول ندارند٬ در انتخابات شرکت کنند.

آقای خامنه‌ای این درخواست را در دیدار با شماری از مردم قم در حسینیه «امام خمینی» تهران مطرح کرده و گفته جبهه‌ای متشکل از «سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا تا عوامل تکفیری و داعش» کشور را تهدید می‌کنند.

رهبر جمهوری اسلامی پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ که پس از حوادث سال ۸۸ برگزار می‌شد نیز چنین درخواستی را مطرح کرده بود.

وی از مردم ایران خواسته به خاطر «حفظ و اعتبار» ایران در انتخابات شرکت کنند تا «موجب تقویت نظام و تأمین ماندگاری آن و باقی ماندن کشور در حصار امنیت کامل و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت» شوند.

خامنه‌ای افزوده «ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است.»

خامنه‌ای گفته مجلس خبرگان آینده باید رهبری را بعد از وی انتخاب کند که «جلوی هجمه دشمن بایستد و شجاعت نشان بدهد»٬ بنابراین ترکیب آن مهم است٬ چرا که «این احتمال نیز وجود دارد که فردی با ویژگی‌های متفاوت را به رهبری برگزینند.»

وی درباره حوادث سال ۸۸ هم گفته آمریکا قصد داشت در ایران یک «انقلاب و کودتای رنگی» به راه بیندازد که «ناموفق» بود.

رهبر جمهوری اسلامی گفته «این کارهای سال ۸۸ از ابتکارات جدید آنها علیه انقلاب بود؛ به بهانه‌ انتخاب یک دولتی که مورد قبول آمریکا نیست، آن اقلیتی را که رأی نیاورده بکشند در خیابان و یک رنگی به آنها بدهند و کمکشان کنند؛ آمدند اینجا هم انجام بدهند و نتوانستند.»

برگزاری همزمان انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ۷ اسفند سال جاری فضای سیاسی کشور را به طور نسبی از حالت رکود خارج کرده است.

به نظر می‌رسد سخنان رهبر جمهوری اسلامی نیز در همین راستا و برای فعال‌تر کردن فضای سیاسی کشور بیان شده باشد.
 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴ :
پس لطفا اجازه نامزد شدن

پس لطفا اجازه نامزد شدن مخالفان را هم بدهید!

علی در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴ :
در زمان جنگ گفتند به خاطر

در زمان جنگ گفتند به خاطر ایران برید جنگ کنید کشور به خطر نیفته همین که خرشون از پل گذشت فقط ایران شد فقط اسلام و بماند چه بلاهایی که به خاطر اسلام سر ایران نیومد حالا هم همون طور ،خر که از پل بگذره به انقلاب رای دادین نه اعتبار کشور پس هر کی با مانیست پدر شو در میاریم.

کژدم در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴ :
https://kajdoum1.blogspot.com
آخرین مراحل شکست استراتژیک

رژیم انگلهای صفوی مسلک؛ پس از طی مسیر نخستین شکست در ماجرای بحرین تا کنون در سراشیبی «مسیر از دست دادنها» افتاده است و حتّی پناه بردن به زیر بال و پر آقای پوتین نیز نتوانسته است در روند این مسیر؛ دگرگونی ایجاد کند.
«انگل فرزانه» برای بار دوّم به گدایی رأی افتاده است. (بار اوّل گدایی رأی برای امام حسن بنفش بود).
انگل فرزانه سرِ کلاف را گم کرده است و امامان نماز جمعه؛ نیز قافیه را باخته اند. گروهبانهایی که سردار نامیده میشوند نیز نمیدانند که چکار کنند؟
آنچه که دیده میشود؛ «بحران رهبری» است. نه انگل فرزانه؛ و نه گروهبانهای سرلشکر و نه اصولگرایان؛ هیچکدام نمیدانند که چه بگویند؟ گناه را به گردن چه کسی بیندازند؟
بحران تمامی وجود ننگین حاکمیت انگلهای صفوی را فرا گرفته است.
دشمن اصلی در خارج ایران نیست؛ بلکه در درون ایران است.
اگر «گدایی» با «پُر رویی» به درِ خانه تان آمد؛ حتی یک لقمه نان را نیز از او دریغ کنید.
زیرا «گدا» باید «جایگاه واقعی خود» را بشناسد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴ :
این توقع بجای است که مخلفان

این توقع بجای است که مخلفان نظام رای بدهند ولی به نماینده مور نظر خودشون که ازالبته از سد شورای نگهبان رد نمیشوند

مسعود در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
تغییر لحن

اگر خوب توجه کنید این گفتار با انچه در سال 88 بیان شد تفاوت های شکلی وماهوی دارد درسال 88 از کسی درخواست نشده بود علی الخصوص از همه مردم ایران. در آن موقع امت بود و در ضمن درخواست هم نبود بلکه یک تکلیف بود و نه در مقابل تمامیت کشور که در محاصره مطلق است.هرگز هم از قضیه نبود خودش ورهبر بعدی هنوز مطرح نبود. انچه این اقایان را به تکاپو انداخته وجود آشی است که شوری آن خان را هم به داد آورده است.کم کم به نقطه صفر نزدیک میشویم.

فاروق در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
علی کوچولو

دوباره شروع به غلط کردن کرد

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
شما چطور آقای خامنه ای؟ حاضری

شما چطور آقای خامنه ای؟ حاضری ذره ای به رسانه ها آزادی بدی؟ ذره ای به مردم آزادی بدی؟ نه

خیرالله قمی نژاد در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
خرمردرندی بیش از این ؟ قبول

خرمردرندی بیش از این ؟ قبول نداشته باش ولی به من رای بده!! احمقانه تر از این میشه

بصیرت در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
فریب و نعل وارونه

1) خامنه ای دستگاه فاسد را که خود رهبر آن است ، دائما انقلاب خطاب میکند! انقلاب ، قریب به سی و هفت سال پیش اتفاق افتاد! اما خامنه ای در یک مغالطه ی فاحش ، نظام فاسدش را انقلاب معرفی و بر حفظ و بقای آن تاکید میکند!!
او این حق را برای مردم قائل نیست که یکبار رای و نظرشون را در مورد این انقلاب(اسم مستعار خامنه ای و باند فاسدش) ، اعلام کنند!!

2) او گوسفند وار ، از مردم میخواهد حتی کسانی که ضدانقلاب و نظام را قبول ندارند ، با او بیعت کنند!! بهانه ی همیشگی او دشمنی به نام آمریکا و اسرائیل هس! و این روزها خط تکفیر و داعش هم به این لیست اضافه شده!! او میخواهد بگوید اگر به آنچه من میگویم عمل نکنید امنیتتون در خطر هست!!

3) امنیت نسبی و ظاهری در ایران تنها مرهون خامنه ای و سپاه نیست بلکه عمده مرهون مردم ایران است که از خشونتهای گذشته درسهای لازم را به عبرت آموخته است!! و هرگاه بطور جدی امنیت خود و وطنش را در خطر ببیند ، از فداکاری و جان نثاری ، دریغ نمیکند!

4)خامنه ای به بهانه ی امنیت ، آسایش روحی و روانی جامعه را برهم زده و آزادیهای مشروع و مصرح در قانون اساسی را سرکوب و محدود کرده است!! حاصل این فشارهای فزاینده ، جامعه ای افسرده و مضطرب برجای گذاشته است!

5) خامنه ای اعتراضات سال 88 را دلخوری شخصی و خانودگی عده ای از انقلابیون می نامد حال آنکه آنچه رخ داد اعتراض از بطن جامعه در نفی و طرد استبداد و دیکتاتوری بود!! تا جائی که رهبران جنبش سبز را به سمت خود معطوف کرد!! جنبش سبزه صدای خفته ی اکثریت ملت ایران بود که حقوق شهروندی خود را طلب میکرد!!

6) خامنه ای صدای خفته ی اکثریت را صدای اقلیت و انقلاب رنگی جار میکند! ادعائی که بارها پاسخ متقن به آن داده شده است! از جمله اینکه : اگر راست میگویی و در ادعای خود صادق هستی ، برای یک بار ، خود را در معرض رای و نظر مردم زیر نظر نهادهای مستقل بین الملی قرار بدهید ! تا ثابت شود انقلاب ادعائی شما چقدر طرفدار دارد! ثابت شود آیا انقلاب برآرمانهایش _ از جمله میزان رای ملت است _ باقی مانده است یا نه! ؟ قطعا مردم صادقانه خواهند گفت!

افشین اسدی در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
اول ازاینکه کسانیکه

اول ازاینکه کسانیکه شماونظامتان راقبول ندارند،برسمیت میشناسیدوبوجودشان اذعان داریدرا ارج می‌گذاریم.دوم حتما شرکت میکنیم حتی اگر منصوبان شمانگذارند کسانی راکه میخواهیم به مجلسین بفرستیم با رای بدیگر ران اجازه نخواهیم دادجنتی ها،یزدی ها،مصباح ها،رسایی هاو کوچک زاده هاجایگاه نمایندگی مردم راباردیگراشغال کنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)