مسئول سیاسی حوزه نمایندگی خامنه‌ای در سازمان بسیج:

۷۰ درصد نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان را فرد خاصی هدایت می‌کند

الماس نصر٬ مسئول سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفته ۷۰ درصد نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری از سوی یک «شخص خاص» هدایت می‌شوند.

آقای نصر نامی از این فرد نبرده٬ اما به نظر می‌رسد منظور وی اکبر هاشمی رفسنجانی باشد که از سوی حامیان علی خامنه‌ای به تلاش برای کنار زدن ولی فقیه متهم شده است.

این مقام مسئول همچنین افزوده «امروز {طرح کردن} بحث شورای رهبری موضوعی بدون مبنا» است.

وی درباره تعداد نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان هم گفته «امروز می‌بینیم ۸۰۱ نفر احساس تکلیف کرده‌اند که ۷۰ درصد آنها از طرف یک شخص خاص هدایت شده‌اند.»

وی اضافه کرده «برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز هشت هزار نفر از ثبت‌نام کنندگان جدید هستند که همگی از جریانی خاص» هستند.

محافظه‌کاران تندرو تعداد بالای نامزد‌های دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی را تلاشی سازماندهی شده از سوی اصلاح‌طلبان به منظور تحت فشار گذاشتن شورای نگهبان می‌دانند.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ :
مهم اینه که 80 درصد کسانی که

مهم اینه که 80 درصد کسانی که رای خواهند آورد برای مجلس خفتگان رهبری از همین الان اسمشان مشخص است و حقوقشان هم پیش پیش به حسابشان ریخته شده و مزایای ایشان هم در اولین شرفیابی همایونی تنفیذ خواهد شد و از همین الان منتظرند تا با اعلام نتایج انتخابات لبیک گویان به محضر مقام معظم ابلهی رسیده ته مانده ناموس و شرفشان را هم با چرب و شیرین کاسه لیسی او تاخت بزنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)