وقت‌ زدن و نزدن «مردم»

سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی گفته «مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد، آخرین خطِ برخورد ما روش سلبی است.»

وی این اظهارات را در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت کشور مبنی بر اینکه هشدارهای لازم به پلیس درباره حمله احتمالی به سفارت عربستان از قبل داده شده بود بیان کرده است.

به نظر می‌رسد منظور آقای منتظرالمهدی از «خیلی وقت‌ها»٬ زمان‌هایی مانند حمله‌های سازمان‌دهی شده نیروهای موسوم به «خودسر» است که معمولا با چراغ سبز مقام‌های بالاتر باشد.

اظهارات سخنگوی ناجا را می‌توان بدین صورت هم تحلیل کرد که وقت‌هایی هم هست که می‌توان مردم را کتک زد؛ همان‌طور که در جریان حوادث سال ۸۸ به کرات اتفاق افتاد.

دو تصویر نخست مربوط به وقت‌هایی است که نمی‌توان مردم را زد و تصاویر بعدی مربوط به وقت‌هایی است که می‌توان.

در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۴ :
آورین! آورین! به این نیروی

آورین! آورین! به این نیروی انتظامی که همیشه درست و بموقع در صحنه حضور داره حالا یا با لباس و نشان نظامی یا با لباس شخصی که وظیفه اش به مراتب سنگین تره.اون جاییکه لازمه این پاسداران بصیرت همکاری کنند با دوستانشون و مردم همیشه در صحنه!! برای مقابله با استکبار و اجانب و حمله به لانه جاسوسی دیگر کشورها انصافا هیچوقت کم نگذاشتند و ماموریت خودشون رو به نحو احسن انجام داده اند و هیچ کاری نبوده که نکرده باشند برای کمک به مردم!
اونجایی هم که لازم بوده با اراذل و اوباش {کسانی که مزاحم مردم! شدند با اعتراض به نتایج مهندسی شده و تایید شده مراجع قانونی و حق الناس رو زیر پا گذاشتند} "مماشات" بشه هم نیروی انتظامی انصافا کم نگذاشته و قاطعانه با اونها مماشات کرده.
البته تا نقطه مطلوب فاصله زیاد هست اگر در جریان فتنه 88 نیروی انتظامی و سایر مردم که همان پاسداران ولایت هستند یک مقدار بیشتر و جدی تر "مماشات" میکردند با فتنه گران و اراذل و اوباش الان ایران اسلامی گلستان شده بود و با خیل مردم مومن 4 میلیونی اش الان در دهان شرق و غرب کوبیده بود و اوباما و سایر سران کفر تا بحال با شرفیابی به بیت رهبری شهادتین شون رو گفته بودند و مرکل و موگرینی و ملکه الیزابت هم راهی حرمسرای امن بیت شده و تابحال عاقبت به خیر شده بودند.
من نمیدونم این ضرری که فتنه 88 به این نظام زد کی میخواد جبران بشه ولی اگر یک مقداری بصیرت افزایی بشه در بین امت حزب الله که برن سروقت سران فتنه و یک مقداری اساسی تر با اونها مماشات کنند احتمالا اگرچه اون ضرر کاملا جبران نخواهد شد ولی لااقل دل ولی امر مسلمین جهان که شاد میشود!!

در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۴ :
برادر عرزشی و پلیس خودجوش

مردم دو گروهند:ا- نیروهای عرزشی که از بیت مامور میشوند اسید بپاشند،کنسرت برهم زنند و یا از در و دیوار سفارتها بالا روند
2- مردمی که معترض هستند و اگر کوچکترین انتقادی بکنند با باتوم وگلوله و زندان طرف اند
و اما پلیس هم دو نوع است:
ا- پلیس خود جوش که از قبل دستور دارد با عرزشی ها همکاری کند 2- پلیس نوع دوم هنگامیکه مردم غیر عرزشی اعتراض کنند آنها را لت و پار میکنند.آزادند بکشند و هر کاری خواستند با مردم غیرخودی انجام دهند.در عکس سوم از بالا می بینیم که یکی از پلیسها دختری را بغل زده.خدا میداند چه هدفی دارد؟سوالی که برای من پیش آمد این است که چرا یک دختر را بغل کرده؟

در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴ :
عجب فامیلی ای داره

عجب فامیلی ای داره منتظرالمهدی
حتما قبل از انقلاب فامیلیش شاه لیسک بوده
دیگه وقاحت اینها بر همه جهانیان مبرهنه دیگه.

ارسال نظر جدید

Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)