کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

به قطب مقابل ولایت رای ندهید

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته مردم باید در انتخابات افرادی را انتخاب کنند که قصد ایجاد «قطبی جدید» مقابل علی خامنه‌ای را نداشته باشند و حوادث سال ۸۸ از جنگ عراق علیه ایران «خطرناک‌تر» بود.

آقای صدیقی خطاب به نمازگراران تهرانی گفته بدانند امنیت کشور «زیر سایه ولایت» بدست آمده است.

وی افزوده «باید ببینید چه کسانی را انتخاب کنید که به امنیت کشور خدشه وارد نشود و قطب جدیدی برابر ولایت فقیه ایجاد نشود.»

حامیان علی خامنه‌ای از میان ویژگی‌های نامزدهای انتخابات٬ تنها بر تبعیت از علی خامنه‌ای تاکید می‌کنند.

آنها نگران هستند افراد مخالف یا منتقد رهبر در انتخابات مجلس شورای اسلامی و به ویژه مجلس خبرگان انتخاب شوند و به ابراز مخالفت‌هایی هر چند اندک علیه وی بپردازند.

محمدعلی موحدی کرمانی٬ دیگر امام جمعه موقت نیز به تازگی گفته «در انتخابات مجلس خبرگان تکیه بر علم و دانش داوطلبان کفایت نمی‌کند و تنها باید افرادی در این مجلس ورود پیدا کنند که در امر ولایت امتحان خود را به خوبی پس داده باشند.»

صدیقی در بخش دیگری از اظهاراتش انقلاب اسلامی را «پدیده قرآنی» دانسته که به علت «اسلام ولایی و جمهوریت» با «جمهوری‌های مستکبر» تفاوت دارد.

وی حوادث سال ۸۸ را «خطرناک‌تر» از جنگ هشت ساله میان عراق و ایران که هزاران کشته و زخمی برجا گذاشت اعلام کرده و از این که برخی از مردم در جریان حوادث آن سال «بصیرت» نداشتند ابراز تاسف کرده است.

صدیقی افزوده «تعجب می‌کنم کسانی که آن روز به امنیت مردم دلسوزی نکردند ادعای تبعیت از ولایت فقیه می‌کنند در حالی که نشان دادند ولایت را قبول ندارند.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴ :
از این قطب مقابل ولایت نام

از این قطب مقابل ولایت نام ببرید تا در تهران 5 میلیون رای بیاورد !

مسعود در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
دم خروس

خلاصه من نفهمیدم حادثه پیش آمده در جریان انتخابات سال 88 بی اهمیت و گذرا بود وعده ای محدود از سر هوس وماجراجویی به خیابان آمده بودند یا نه این حوادث از جنگ ایران وعراق شدیدترو با اهمیت تر بود. در ثانی چه ایرادی دارد مثلا یک جریان یا یک نفر مخالف نظر اقای خامنه ای وارد بحث انتخابات رهبری شود؟ این همه در سراسر دنیا مردم هر چهار سال یا هشت به افرادی که رای داده بودند نظرشان بر میگردد وبه نفر مخالف رای میدهندو آب از آب هم تکان نمیخورد فقط به دلیل اشتباه در انتخاب انها اعلام میکنند واشتباه خودرا می پذیرند وسعی میکنند در انتخاب بعدی با چشم وگوش باز دست به انتخاب بزنند.اما اینجا همه چیز بر عکس تمام دنیا است اگر اشتباهی مرتکب شدی تا آخر عمر باید تاوان انرا بپردازید واگر هم خواستی نفر دیگری را انتخاب کنی بلافاصله دو تا گوش آدم را میبرند و میگذارند کف دست تان تا دیگر هوس انتخاب وتغییر نظرت را نداشته باشی.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)