علی سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه:

کسی که از یک طلبه٬ علامه می‌سازد٬ در راس خبرگان قرار بگیرد چه می‌کند؟

علی سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه گفته «کسی که از یک طلبه یک علامه می‌سازد اگر در راس مجلس خبرگان قرار گیرد چه کاری با انقلاب می‌کند و بنده واقعا نگران هستم.»

آقای سعیدی این مطلب را در کنایه آشکار به اکبر هاشمی رفسنجانی بیان کرده که چندی پیش از حسن خمینی با عنوان «علامه» یاد کرده بود.

هاشمی رفسنجانی٬ حسن خمینی و حسن روحانی سه نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری هستند که حامیان خامنه‌ای رابطه خوبی با آنها ندارند.

علی سعیدی از جمله این افراد است که از سال‌های پیش به صف منتقدان این سه نفر پیوسته و همواره نسبت به قدرت گرفتن آن‌ها در جمهوری اسلامی اعلام نگرانی می‌کند.

وی در تازه‌ترین اظهارات خود بی‌آنکه از هاشمی٬ روحانی٬ خمینی و خاتمی نام ببرد گفته «امروز عده‌ای درصدد تکرار جریان فروپاشی شوروی در ایران اسلامی هستند.»

سعیدی افزوده «در تاریخ صدر اسلام برخی اعتدالیون و مستقل‌ها که ادعای فراجناحی داشتند بزرگ‌ترین ضربه را به امیرالمومنان زدند.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود گفته «اگر مجلس ما انقلابی باشد جلوی بسیاری از تمایلات برخی افراد را می‌تواند بگیرد٬ اما عده‌ای می‌خواهند مجلسی مانند مجلس ششم خلق کنند.»

به گفته وی «انقلاب سوسیالیستی شوروی یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های تاریخ معاصر بود و هر چند آمریکا را به گوشه راند٫ اما در ‌‌نهایت با نفوذ و توطئه نابود شد.»

به گفته وی «جرقه سقوط انقلاب روسیه از شعار همزیستی مسالمت‌آمیز با آمریکا آغاز شد.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۴ :
ایشان به تاسی از رهبر معظمشان

ایشان به تاسی از رهبر معظمشان که زمانی برای اطلاعات شوروی ک گ ب کار میکرد انقلاب سوسیالیستی شوروی را تقدیس میکند بیهوده نیست که ایران حیاط خلوت روسیه شده است

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۴ :
هاشمی شاید نتواند رهبر بعدی

هاشمی شاید نتواند رهبر بعدی را تعیین کند اما رهبری که امضای هاشمی را نداشته باشد شکاف بعدی را در ساختار سیاسی تجربه خواهد کرد.
سال 67 گذشته و شرایط خیلی متفاوت است.
"اقناع" شاه کلید دوران رسانه های باز است.

dakho در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴ :
اگراین آقای مورد اشاره شما در

اگراین آقای مورد اشاره شما در راس مجلس خبرگان قرار گرفت، یک آخوند معمولی را یک شبه میکند آیت الله و ولی فقیه، که بعدا متحجرین و عقب افتاده هایی مثل شما به او مقام الوهیت بدهید!

مسعود در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
گوی و میدان

اقای سعیدی این گوی و این میدان. به حسن خمینی میگویند علامه؟ شما نظری بر خلاف این ادعا داری . یک مناظره تلویزیونی بر قرار کنید ودر باره یک مبحث فلسفی یا شرعی با هم مناظره کنید حداقل ما در این میان می فهمیم کی چند مرده حلاج است. هر چند همه بزرگان همیشه خودرا یک طلبه میدانند وطلبه بودن ایرادی ندارد. در ضمن این اقا(حسن خمینی) در حوزه قم درس خارج میدهد که هرکسی اجازه دایر کردن هم چنین کلاسی را بدون اجازه گردانندگان حوزه ندارد. "خوش بود گر محک تجربه آید به میان---- تا سیه روی شود هر که در او غش باشد"

حسین در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۴ :
واقعا درست میگه.هاشمی 37 سال

واقعا درست میگه.هاشمی 37 سال پیش از یه طلبه عادی یه ریس جمهور ساخت و 7 سال بعد از همون طلیه یه آیت الله عظمی ساخت و بعدش رهبرش کرد.اقای سعیدی اینارو یادت رفته؟با این حرفا عملا خودتون رو از رسمیت میندازید

حسین در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۴ :
واقعا درست میگه.هاشمی 37 سال

واقعا درست میگه.هاشمی 37 سال پیش از یه طلبه عادی یه ریس جمهور ساخت و 7 سال بعد از همون طلیه یه آیت الله عظمی ساخت و بعدش رهبرش کرد.اقای سعیدی اینارو یادت رفته؟با این حرفا عملا خودتون رو از رسمیت میندازید

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)