محمدحسین نجات٬ معاون فرهنگی سپاه:

حصر موسوی و کروبی به درخواست قوه قضائیه صورت گرفته است

محمدحسین نجات٬ معاون فرهنگی سپاه گفته حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی به درخواست قوه قضائیه و طبق مصوبه شورای عالی امنیت ملی صورت گرفته است.

آقای نجات این مطلب را در پاسخ به پرسش‌ها و انتقاد‌ها از حصر غیرقانونی موسوی و کروبی بیان کرده است.

وی گفته «رئیس قوه قضائیه هم که یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی است از شورا درخواست حصر سران فتنه را می‌کند و شورا نیز این طرح را تصویب کرده و سران فتنه محصور شدند.»

نجات اضافه کرده که «نظام بیشترین لطف را به این افراد کرده و سران فتنه در خانه‌ای مجلل نگهداری می‌شوند، کروبی هر روز استخر و سونا می‌رود، همه جای دنیا حکم چنین افرادی اعدام بود.»

این فرمانده سپاه در بخش دیگری از سخنان خود از موسوی و کروبی به خاطر پافشاری بر مواضع خود انتقاد کرده و مدعی شده که آن‌ها به جمهوری اسلامی «آسیب» زده‌اند.

نجات به اصلاح‌طلبان و رسانه‌های مستقل نیز حمله کرده و نسبت به قدرت گرفتن آن‌ها در آینده هشدار داده است.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۴ :
یک نیست به این زیبایی نزاد بی

یک نیست به این زیبایی نزاد بی پدر بگه مرتیکه برای همین هست که یک آسانسور درست و حسابی نداره محل حبسش که با طناب میکشینش بالا و بعد هم میندازن جفت استخوان های پاش و زانوش و کله اش رو میشکنین یا لابد این استخر و سونایی که مهدی کروبی هر روز میره هم مثل اون استخر و سونا و جکوزی!! ای هست که شجونی نامرد میگفت اسد لاجوردی برای جوانان مجاهدین خلق تو اوین- تودهه 60 وقتی هنوز جکوزی اختراع نشده بود و سونا فقط تو کاخ سعدآباد بود- درست کرده بود که هر روز با سابقه چندین ترور!! میرفتن عشق و کیف!!
بر پدر بی پدر هر چی جماعت مذهبی نون به نرخ روز خور هست لعنت!!
من فقط میدونم بلاخره یک روز آخوند کشون تو این مملکت میاد که همه این دیوثهایی که این روزها دارن ملت رو مچاپن و خوش میگذرونند رو از تو سوراخ موش میکشن بیرون و مثل سگ تو خیابون میکشنشون!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)