کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

اصلاحات و اعتدال بدنبال تسخیر خبرگان هستند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته اعتدال و اصلاحات به معنی «سازش با استکبار» است و «اصلاحات» در تئوری اسلامی جایگاهی ندارد.

وی از این که مخالفان اصلاحات «تندرو» نامیده می‌شوند انتقاد کرده و افزوده «حق و باطل كندرو و یا میانه‌رو نداریم و این دو هیچ گاه باهم سازشی نخواهند داشت.»

صدیقی اضافه کرده «اصلاحات در حق جایی ندارد و اگر نظام و تئوری ما اسلامی است دیگر اصلاحات معنایی ندارد.»

وی در ادامه سخنانش٬ مفهوم اعتدال را هم به معنای «كم رنگ‌تر كردن حق» دانسته و گفته «اعتدالی كه امروز گروهی از جامعه از آن صحبت می كنند التقاط حق و باطل است.»

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه «معنای اصلاحات تغییر اسلامیت نظام» است٬ ادامه داده «اعتدال و اصلاحات هر دو یك هدف را دنبال می كنند و از یك جا تغذیه می شوند.»

وی نسبت به تلاش جریان‌های اعتدال و اصلاحات برای «تسخیر» مجلس خبرگان نیز هشدار داده است.

با ثبت‌نام نامزدهای انتخابات خبرگان٬ هواداران علی خامنه‌ای مخالفان را به بهانه‌هایی چون تلاش برای «نفوذ» و «تضعیف» جایگاه ولایت فقیه مورد انتقاد قرار می‌دهند.

کاربر مهمان در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴ :
یکی نیست به این احمق بگه این

یکی نیست به این احمق بگه این نمایش و خیمه شب بازی ای که میخواهید برگزار کنید اسمش انتخابات است و اگر کسی برای رسیدن به نتیجه آن و انتخاب شدن هدف گذاری و نیت نکرده باشد که اصلا عاقل بودنش زیر سئوال است. طرف اگر کاندیدا شده برای انتخابات حتما میخواسته برنده انتخابات هم باشد مگر مخش معیوب بوده که بخواهد همینطوری دور همی برای خوش بودن در انتخابات شرکت کند؟؟؟!!!
اینها بخاطر زوری که بهشان در بشکه حوزه علمیه آمده عقلشان پریده و فکر میکنند انتخابات هم مثل بشکه زورکی است؟؟!!
اون احمق حرومزاده احمدی نزاد هم شاگرد همین ها بود که میگفت سه نفر کاندیدا شدند علیه من و میخواهند من رای نیارم مثلا انتظار داشت که فقط خودش در انتخابات حضور داشته باشه یا اینکه بقیه بیان بگن سر شما به سر شاه میماند و ریاست جمهور فقط مال شماست!!
خوب طرف کاندیدا شده برای اینکه رئیس جمهور بشه دیگه یا اینکه میخواهد نماینده مجلس شورا یا خفتگان بشه دیگه اینکه معنی اش دشمنی با کسی نیست این یعنی طرف حد اقل عقل داره و میدونه برای چی رفته اسم نوشته؟؟ و البته اونی که همین قدر هم نمیفهمه یعنی عقل و باری نداره و میتونه جای مقام معظم ابلهی رو احتمالا بگیره! برای همین هم بود که احمدی نزاد هم ادعاهایی در مورد صاحب شدن مملکت داشت دیگه!!

جانورشناس سیاسی در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴ :
دگردیسی

از شما بعید است که مخالف اصلاحات باشید. هر موجودی به دگردیسی و تکامل احتیاج دارد، مخصوصا شما که شبیه ملخید !!

مسعود در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
شعله ها

یکی از خصوصیات آتش اینست که هرچه بیشتر شعله ور شود اطرافیان صورت ودست خود را از آن دور میکنند تا مبادا به انها سرایت کند. از هم اینک اقایان گرمای آتش نتیجه انتخابات را حس کرده اند.وکم کم گرمای آن بر سر ودست انها نفوذ کرده است که هر روز بیشتر از روز قبل خودرا از جلوی ان کنار میکشند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)