صادق حسینی، فرمانده سپاه ایلام:

برای تشکیل مجلس غرب‌گرا به شورای نگهبان فشار می‌آورند

صادق حسینی، فرمانده سپاه ایلام گفته برخی «به دنبال تشکیل مجلس غرب‌گرا در ایران هستند» و در این راه به شورای نگهبان فشار وارد می‌کنند.

آقای حسینی افزوده «دشمن درصدد به کرسی نشاندن کسانی در مجلس است تا با دور زدن قانون به خواسته‌های نامشروع خود دست پیدا کنند.»

به گفته وی «دشمن در کمین نشسته تا از این انتخابات ‌‌نهایت استفاده خود را ببرد و از این طریق بعد از برجام و مسئله نفوذ یک مجلس با رویکرد غرب گرا را آماده کنند که باید در این راستا هوشیار بود.»

این فرمانده سپاه همچنین اعلام کرده «شورای نگهبان یکی از نهادهای مهم و اثرگذار است که باید شأن و منزلت آن همیشه حفظ شود.»

وی اضافه کرده «هر کس از فیلتر شورای نگهبان گذشت به این معنی نیست که دیگر اصلح است بلکه باید بین خوب و اصلح گزینه اصلح را انتخاب کرد.»

اظهارات ان فرمانده سپاه در شرایطی بیان شده که از چند روز پیش کار ثبت‌نام از نامزد‌های دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ایران آغاز شده است.

پیش‌بینی می‌شود بسیاری از نامزد‌های اصلاح‌طلب در این دوره از انتخابات نیز به بهانه مساله «نفوذ» از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شوند.

 

مسعود در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
آچار فرانسه

این دوستان مثل آچار فرانسه هستند بدرد همه کار میخورند. در لباس نظامی سیاسی کار هستند کاسب بازار هستند دکتر متخصص ختنه هستند .خلاصه فکر میکنم شغلی در کشور نباشد که این اقایان به آن اشراف نداشته باشند. مهم اینست که اینها چه جوری متوجه این فشار شدند. که خیلی مسئله مهمی است. چون فشار به جای دیگری دارد وارد میشود واینها متوجه عوارض آن شده اند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)