خبرگزاری قوه قضائیه مدعی شد:

۱۹ میلیون بازدید از نامه خامنه‌ای به جوانان غربی

خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه قضائیه در گزارشی ادعا کرده که نامه دوم علی خامنه‌ای خطاب به جوانان غربی در سایت‌های برون مرزی سازمان صدا و سیما ۱۹ میلیون بازدید کننده داشته است.

این خبرگزاری نوشته نامه خامنه‌ای تنها در سایت شبکه تلویزیونی «العالم» بیش از «هفت میلیون و ۷۰۰ بازدیدکننده» داشته است.

آن‌طور که «میزان» نوشته «فقط چند ساعت پس از انتشار این نامه، {سایت العالم} بیش از یک میلیون بازدیدکننده را به خود جذب کرد.

این گزارش از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متعلق به شبکه‌های هیسپان‌تی‌وی، الکوثر، سحر و ادارات‌کل معاونت برون‌مرزی هم به عنوان رسانه‌های پوشش دهنده نامه خامنه‌ای نام برده است.

از زمان انتشار نامه دوم خامنه‌ای خطاب به جوانان غربی، شبکه‌های برون مرزی صدا و سیما٬ محور اصلی تبلیغات رسانه‌ای خود را بر انتشار این نامه قرار داده‌اند.

مقام‌های جمهوری اسلامی به خصوص حامیان علی خامنه‌ای با تمجید از نامه دوم وی٬ می‌گویند که این نامه منجر به «بیداری» جوانان غربی خواهد شد.

آن‌ها تعاریف و تمجید‌هایی از این نامه و میزان استقبال از آن در اروپا و آمریکا می‌کنند که با واقعیت‌های موجود در جهان هم‌خوانی ندارد.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۴ :
اگر از اون سخنرانی های حضرت

اگر از اون سخنرانی های حضرت امام پای درخت سیب توی نوفلوشاتو چیزی برای ملت ایران و مردم دنیا درآمد از این نامه های حضرت آغا هم چیزی عاید خواهد شد.
بقول ظریفی اگر آن زمان پای آن درخت کسی ریده بود یک ثمری تا بحال داده بود ولی آن سخنرانی ها تا بحال جز بدبختی ملت ایران و کشته شدن جوانان ایران در انقلاب و درگیری های بعد آن و جنگ و کودتاهای بعد آن حاصلی نداشته است.حال بدا به حال جوانان سایر دنیا که این حضرت آغا برایشان نقشه کشیده و نامه نگاری میکند با آنها مثل اینکه آغایون بعد از به افتضاح کشیدن ایران توهماتشان بیشتر هم شده و برای خودشان رسالت جهانی فرض کرده اند.البته جوانان سایر کشورهای جهان تجربیاتی چون قرون وسطی و حکومت آخوندها و داعش و... جلوی چشمشان است و به این راحتی دنیا را به باد نخواهند داد و ماکزیمم یک عاروقی بعد آبجو برای نامه فرزانه عظما در کنند.

مسعود در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
کنتور

زبان است دیگه کنتور که نداره .

احمد سراجی در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ :
لااقل رند اش می کردین!! با

لااقل رند اش می کردین!!
با این حساب عاغاشون از مموتی هم کم رای داره!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴ :
تورو خدا یکی به سدعلی توجه

تورو خدا یکی به سدعلی توجه کنه

فک کنم تو منزل هیچ کس بهش توجه نمیکنه عقده ای شده

حالا تو نامه چی گفته؟ اینچه نامه معروفیه که هیچ کس ازش خبرنداره؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)