کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

پول‌ آمریکایی میان برخی آخوند‌ها توزیع شده است

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران از توزیع «پول‌های آمریکایی» در میان گروهی از روحانیون در جمهوری اسلامی خبر داده است.

آقای صدیقی گفته خبر دارد که آمریکا برخی «آخوند‌ها» را «با همین پول‌ها تطمیع کردند تا در جهت منافع آنان سخنرانی و فعالیت کنند.»

وی نامی از این روحانیون نبرده٬ اما به نظر می‌رسد منظور وی آن‌دسته ار روحانیونی باشد که به جریان اصلاح‌طلبان نزدیک هستند.

امام جمعه موقت تهران همچنین «توزیع پول‌های آمریکایی» در انتخابات آینده مجلس را یکی دیگر از «خطرات» آتی در ایران دانسته و گفته «مسئله نفوذ بسیار جدی است.»

صدیقی اضافه کرده «تهدید و تطمیع موجب سکوت در هنگام آتش زدن خانه فاطمه شد و عَلَم کردن خواص و بیت‌ها وجه تشابه تمامی فتنه‌هاست.»

به نظر می‌رسد منظور وی از این سخنان اعلام نامزدی حسن خمینی در انتخابات آینده مجلس خبرگان رهبری باشد که انتقاد گروهی از محافظه‌کاران تندرو را در پی داشته است.

این دسته از محافظه‌کاران سال‌هاست که حسن خمینی را همراه و همسو با جریان «فتنه» و اصلاح‌طلبان دانسته و معتقدند وی به تبدیل به یک «مهره سیاسی» در اختیار اصلاح‌طلبان شده است.

 

مسعود در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
فقط اخوندها

فقط بین اخوندها بوده یا نه مکلا ها هم بودند؟ آن چک هایی که رحیمی معاون اول احمدی نژاد بین وکلای مجلس پخش کرد از کجا امده بود؟ حداقل پول امریکایی ها از بیت المال نبوده واز صندوق بانک های امریکا بوده پول رحیمی که از جیب مردم بین دوستان پخش شد. چرا عادت به وراجی دارید یک نمونه از این پول گرفتن ها را عنوان کنید تا سیه روی شود هر که دراو غش باشد. تا دیگران جرات گرفتن هم چنین پولهای کثیفی را نکنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ :
بفرض اینکه راست بگوید و مانند

بفرض اینکه راست بگوید و مانند جنتی خبر داشته باشد که برای عده ای چمدان پر از دلار فرستاده شده تا در انتخابات تأثیر بگذارند، اعتراف کرده که پول در جریان انتخابات حرف اول را میزند. حال در مورد پولهایی که برادران قاچاقچی بدست میآورند چطور . طبق آمار تنها نسبت واردات قانونی پارچه به کشور 5ملیون دلار در مقابل 750 ملیون دلار پارچه قاچاق بوده است. تأثیر آن هفتصد میلیارد دلاردرآمد نفتی گم وگور شده در زمان دولت امام زمان در انتخابات چیست. تأثیرمبالغ دزدیهای نوع بابک زنجانی که با همدستی دستگاههای حکومتی و مدیر نمونه حکومت سعید مرتضوی انجام شده در انتخابات چگونه است.

کاربر افشاگر در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ :
در قدیم پول انگلیسها بین

در قدیم پول انگلیسها بین اخوند ها پخش میشد حالا دلار امریکائیها چون اخوندها در خیانت ید طولائی دارند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)