محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج:

خاتمی به نوعی حامی تفکر داعش است

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج محمد خاتمی٬ رئیس جمهوری پیشین ایران را فردی «غیرشیعه» و حامی «نوعی از داعش» معرفی کرده است.

وی گفته «آن آقای روحانی که در لباس روحانیت شیعه در جریان فتنه ۸۸ و بدون توجه به اینکه رئیس جمهور بوده است، نزد شاه شرابخوار آل سعود می‌رود و برای انتخابات ایران کسب تکلیف می‌کند و از دولت امارات پول می‌گیرد، شیعه نیست بلکه نوعی از داعش است.»

آقای نقدی عطالله مهاجرانی٬ وزیر پیشین ارشاد را نیز مصداق «اسلام آمریکایی» معرفی کرده است.

با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس و شورای نگهبان٬ بار دیگر نیروهای تندرو و نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی حملات علیه محمد خاتمی را افزایش داده‌اند.

به نظر می‌رسد این حملات با هدف تخریب و کنترل اصلاح‌طلبان و دولت روحانی صورت می‌گیرد.

نقدی در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شده آمریکایی‌ها از راه «راه‌اندازی گروه سلطنت‌طلب و برانداز، حمایت از شبکه ماهواره‌ای که آموزش بمب‌گذاری و شورش خیابانی می‌دهند» علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج ادامه داده «پس از شکست‌هایی که آمریکا در برابر ملت ایران متحمل شد، امروز به سراغ نفوذ آمده است.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ :
نه برادرم، شما یا متوجه نیستی

نه برادرم، شما یا متوجه نیستی یا خودت رو زدی به نادانستن:

داعش چرکابه گندیده ایست که سالهاست در رحم دنیای متوهم و استبداد زده موسوم به اسلام تغلیظ شده و اکنون که سوریه ترک برداشته فوران کرده و بوی نجس خرافات و شکم پرستی مدعیان دین، دنیا را در هم تنیده.

داعش دکه علافه ایست که بی جوار مقابل پاساژهای منقش به طلا و برج و بارو ی دین فروش قدعلم کرده و دستفروشی خرافاتش رونق کسب و کار کهنه فروشان خاورمیانه را کساد کرده...

داعش غریبه نیست... این گرگ سالهاست که با گله آشناست.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ :
در یک جامعه دموکراتیک پس از

در یک جامعه دموکراتیک پس از رهائی ویرانه ایران، با چنین افکار و اشخاصی چه باید کرد؟ پاسخ و راهکار دوستان ماندلائی و گاندیائی و... چیست؟

کاربر مهمان داوود در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ :
این اراذل و اوباش از تحفه ها

این اراذل و اوباش از تحفه ها و رویش های سد علی خان می باشد به همین خاطر هر چه خلاف و خطا بگویند کسی را با او کاری نیست. حرفهایش همه اش مسخره است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۴ :
معلومه کی طرفدار تفکر

معلومه کی طرفدار تفکر داعشه..اون چیزی رو شایسته ی خودشه به دیگران نسبت میده..واقعا گیر چه ادمایی افتادیم..

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۴ :
اگر مغز خر نخورده بود میدانست

اگر مغز خر نخورده بود میدانست که برای خراب کردن محمد خاتمی باید بگوید خاتمی ولایتمدار است !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
نقدی کینه دستگیری وزارت

نقدی کینه دستگیری وزارت اطلاعات خاتمی را به دل دارد که حتی منجر به صدور حکم قضایی در همان دستگاه فاسد قضایی علیه او شد به جرم ایجاد شبکه دزدی از منازل بالای شهر و ایجاد ارعاب و تجاوز به عنف که علیرغم محکومیت به حکم خامنه ای اجرا نشد
و تمام این حرفها از بغض و کینه است.
چنین مظهر داعشیسم باید دیگران را داعش بخواند

کاربر مهمان مجتهد در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
محمد خاتمی محمدرضا نقدی

با درود من 6 سال و اندی در جنگ بیهوده شرکت داشتم و حال از مخالفین حکومت ملولکلطوایفی این اخوندکها هستم.زیرا بعد از جنگ تمام پستهای مهم لشکری ,سیاسی ,اقتصادی واجتماعی را به ادمهای لمپنی مثل این اغا و امثالهم دادند که در پشت جبهه به مال اندوزی می پرداختندوحال هم بجز سنگ اندازی و ساختن مشکلات برای دولت هنر دیگری ندارند.پرونده این اغا برای همه روشن و واضح است .من انتفادم به شما خبرنگارها و نویسندها و روزنامه نگارها و وب سایت نویسهاست که این اغا هر روز مزخرفات و چرت پرتهای زیادی بلغور می کند و شماها هم انها را سریع السیر تیتر می کنید.وهیچگونه افشاگری در رابطه گذشته واعمال ورفتار او انجام نمی دهید.تنها می توانم در این رابطه تئاسف بخورم به امید روزی که شما قشر روشنفکر پته ایشان را روی اب بریزید.ارزوی موفقییت برایتان دارم.در ضمن بین بد و بدتر بد را انتخاب میکنم.

کاربرکوروش در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
سردار نفوذی

با درود به شما ایرانپرستان گرامی این مردک عراقی با دهان گندیده اش هرانچه در خور وجود بی وجودش هست دهان باز میکند این مردک یکی از جاسوسان موساد میباشد که سالیان درازی هست که در هرم قدرت قرار گرفته این جانی بیشرف زد ایران وایرانی میباشد زاده عراق و نفوذی اسراییًل هست با گذشت زمان همه چیز روشن خواهد شد و جنایت این بیشرف زد ایران وایرانی رسوا خواهد شد نابود باد دشمن ایران وملت بزرگ ایران نقدی عرب جاسوس موساد جانی حکومت اسلامی به امید روز محاکمه ات در دادگاه ایران ازادورهاشده از بند حکومت ضحاک ودین واپسگرااسلامی و رسیدن ایران وایرانیان به نظام پادشاهی که وارث نیاکانمان میباشد

مسعود در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
توصیه

به دوستان توصیه میکنم گاهی اوقات ادمی باید بعضی از نصایح قدیمی ها را بکار ببندد تا در امان باشد. مثلا میگفتند ." از سه چیز باید پرهیز کرد ودور ماند. 1از دیوار شکسته 2سگ گیرنده یا بیمار (هار) 3و آخرین که جای کلی بحث دارد زن سلیته. در مورد شخص ایشان هرسه مورد مصداق دارد .در بند سوم چون از این ادم جز نامردی چیز دیگری دیده نشده میشود گزینه سوم را بکار بست.

میهمان در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
آن مردک بعثی نفوذی متجاوزی که

آن مردک بعثی نفوذی متجاوزی که حمله به کوی دانشگاه در سال 78 و باند کبیر کرمان نمونه ای از دسته گلهای به آب داده شده توسط اوست که حکم اعدامش با شعبده مقاوم معظم ابلهی به حکم معاونت وزارت دفاع دولت احمدی نژاد تبدیل شد هم لابد منجی نظام است؟؟؟؟؟

کاربر افشاگر در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۴ :
سردار بی سر و ته در یک کامنتی

سردار بی سر و ته در یک کامنتی در یک پست نوشتم شاید شما مغز خر خوردی حالا مطمئن هستم که مغز الاغ خوردی

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ :
بشکه نجاست

اگه این مملکت خراب شده صاحب داشت که نداره! این بشکه نجاست، باید بابت تمام "واق واق" هایش دادگاهی میشد. ولی چه مملکتی و چه دادگاهی :(

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)