پس از جلسه محرمانه خامنه‌ای با سران قوا

دور تازه برخورد با «بدحجابان» آغاز شد

دور تازه و همه‌جانبه برخورد پلیس با «ساپورت‌ پوشان»، «بدپوششان» و «بدحجابان» پس از ارائه گزارش «آسیب‌های اجتماعی» به علی خامنه‌ای و صدور برخی دستور‌ها از جانب وی در ایران آغاز شد.

رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که «گشت‌های ارشاد» پس از مدت‌ها غیبت٬ بار دیگر به خیابان‌های شهر تهران بازگشته و در نخستین روز حضور خود ده‌ها نفر را بازداشت کرده و به صد‌‌ها نفر دیگر تذکر داده‌اند.

به نظر می‌رسد آغاز به کار «گشت‌‌ ارشاد» پلیس یکی از نتایج جلسه محرمانه سران قوا با علی خامنه‌ای درباره «آسیب‌های اجتماعی» باشد.

رسانه‌ها و برخی مقام‌های مسئول گزارش‌ها درباره برگزاری این جلسه را تائید کرده٬ اما از بیان جزئیات آن خودداری کرده‌اند.

علی مطهری٬ نماینده مجلس نیز گفته که خامنه‌ای شش ساعت بر روی گزارش‌های ارائه شده در این جلسه وفت گذاشته و در واکنش به برخی بند‌های آن گریه کرده است.

براساس سایر گزارش‌ها٬ آقای خامنه‌ای در این جلسه چند دستور مهم صادر کرده که آغاز به کار مجدد «گشت ارشاد» می‌تواند یکی از این دستورات باشد.

«گشت‌ ارشاد» در هفته‌های اخیر نیز فعالیت خود در سایر شهر‌های ایران را آغاز کرده و سایت‌های محلی گزارش‌های متعددی از برخورد این گشت با «بد‌حجاب‌ها» منتشر کرده‌اند.

 

مانی در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴ :
این پدر سوخته های کلاه نمدی

این پدر سوخته های کلاه نمدی اصل را ول کرده به فرع چسبیده اند.این موجودات ماقبل تاریخی اصلا معنی اسیب های اجتماعی را نمی دانند.اسیب اجتماعی فقر فحشا دزدی ریا دروغ اعتیاد و بر باد رفتن ثروت مملکت در راه برهوت است. نه اینکه موی زن پیدا باشد.این سنگوا ره های فسیل شده تاریخی چه می گویند؟ در این مملکت چکار می کنند؟ هدفشان چیست؟ حیف که مردمی در کار نیست.بقول عبید مخنثی از کوچه می گذشت. ماری خفته دید. گفت دریغا مردی و سنگی!

کاربر مهمان در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴ :
تا امروز که نظام مقدس تذکر

تا امروز که نظام مقدس تذکر داده و مجازات کرده و زنان شجاع ایران هم کار خود کرده اند و بعد از این هم چنین خواهد بود . اب در هاون کوبیدن از احمق هایی چون حاکمان ایران بر می اید و بس ، آنهم به مدت 38 سال هجری قمری !!

Solh در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۴ :
سگهای زنجیره ای ولی وقیح

باز سگهای زنجیره ای ولی وقیح جهت سرکوب مردم به خيابان ریختند. جهت سرکوب مردم به خيابان ریختند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)