انتقاد تند صدیقی از ادبیات حسن روحانی

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران با انتقاد از آنچه صحبت‌های «عصبی و نیش‌دار» حسن روحانی نامیده٬ او را متهم به رعایت «ادبیات و جوانب» در مقابل بیگانگان و برخورد برعکس با «خودی‌ها» کرده است.

منظور وی سخنان آقای روحانی در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات است که بدنبال بازداشت چند روزنامه‌نگار در ایران ایراد شد.

روحانی در آن سخنرانی برخی رسانه‌ها را «پلیس مخفی» خواند و گفت از نوشته‌های آن‌ها می‌توان فهمید «فردا چه کسی دستگیر می‌شود.»

صدیقی در واکنش به این سخنان گفته روحانی اظهاراتی بیان کرد که «نیش داشت» و این ادبیات در «شأن» رئیس جمهوری نیست.

وی افزوده این «بد است که انسان در برابر بیگانگان رعایت ادبیات و جوانب را بکند، اما در مورد خودی‌ها جور دیگری صحبت کند.»

به گفته صدیقی «کسی که در راس دستگاه اجرایی است و پس از رهبری عالیترین مقام را دارد نباید عصبی برخورد کند و نیش‌دار صحبت نکند بلکه ادبیاتش باید طوری باشد که مومن‌شادکن باشد.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ :
این ادبیات در شان ولی فقیه

این ادبیات در شان ولی فقیه است که امام راحل عظیم الشان سران عربستان را سنگ استنجاء بخواند و خلف صالح او هم نمایندگان مجلس را گردن کلفت !
لابد این افاضات حضرت امام در صحیفه نور هم درج شده است .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ :
چرا مثل دوران تلایی احمدینژاد

چرا مثل دوران تلایی احمدینژاد حرف نمیزنی آقای روحانی؟

کاربر مهمان داوود در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴ :
خوب راست گفته جناب صدیقی. شما

خوب راست گفته جناب صدیقی. شما که جز عده ای معدود دور و بر خودتان بقیه مردم را دشمن می دانید. روحانی چه طوری بگوید که به لای قبای شما نخورد. باند شما که 8 سال همه اختیارات را داشت مملکت را بیچاره کرد. این رهبری را که شما می ستایید پدر این ملت را درآورده است. اگر جرات دارید یک مقدار به گندکاریهای او اعتراض کنید. احمدی نژاد را چه کسی به زور بر این مملکت غالب کرد جز رهبر و سپاه غارتگر. چرا به آنها اعتراض نمی کنید؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)