کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

بچه‌های مومن ناخواسته در زمین دشمن بازی می‌کنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «دشمن» موفق شده بخش‌هایی از مردم را «فریب» دهد٬ «قشون» خود را وارد دانشگاه‌ها کند و «بچه‌های مومن٬ ناخواسته» در زمین «دشمن» بازی می‌کنند.

آقای صدیقی بر مقاومت نیروهای حزب‌الله در عرصه فرهنگی و «جبهه نرم» تاکید کرده و افزوده «دشمنان هجوم آوردند و بخش‌هایی از مردم شما را فریب دادند و ناخواسته به آن‌ها کمک می‌کنند.»

به نظر می‌رسد منظور وی از «فریب‌خوردگان» آن بخش از مردم کشور هستند که با انتخاب سبک زندگی‌ای که با الگوی حاکم در تضاد قرار دارد٬ نسبت به سیاست‌های فرهنگی جمهوری اسلامی بی‌اعتنایی می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرده «دشمن دائما در حال جنگ با ما است و بمباران فرهنگی می‌کند، قشون خود را به دانشگاه‌ها راه داده است و بچه‌های مومن ما ناخواسته در زمین دشمن بازی می‌کنند و جریان‌های سیاسی که گاهی کارشان به فتنه کشیده می‌شود، در داخل هستند و لشکر دشمن شده‌اند.»

اشاره صدیقی به نیروهای حزب‌الله که در زمین دشمن بازی می‌کنند٬ افرادی است که در مخالفت با برجام مقابل مجلس تحصن کرده بودند و پس از مخالفت رهبر جمهوری اسلامی با این اقدام٬ به تحصن خود پایان دادند.

در روزهای گذشته و پس از تصویب برجام در مجلس٬ بارها شماری از افراد بلندپایه جریان محافظه‌کار در ایران گفته‌اند باید متن برجام را تمام‌شده تلقی کرد و دیگر در فضای عمومی درباره آن بحث نکرد.

صدیقی نیز همسو با اظهارات علی خامنه‌ای مبنی بر تلاش آمریکا برای «نفوذ» در ایران٬ از اینکه با وجود تشکیل شورای عالی فضای مجازی از سوی رهبر جمهوری اسلامی٬ هنوز هم «جوان‌های سرگردان گرفتار دشمن» می‌شوند انتقاد کرده است.

مقام‌های جمهوری سالامی سال‌هاست با صرف هزینه‌های سنگین مالی و تربیت نیروی انسانی حزب‌الله تلاش کرده‌اند عرصه فضای مجازی را به تصرف خود درآورند و مانع استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در داخل کشور شوند که تاکنون در این زمینه موفق نشده‌اند.

کاربر مهمانmohsen در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۴ :
دشمن مردم

شما داعشی های وطنی از استکبار غرب با مردم دشمن ترید لیکن خبر بد برایت دارم رقبای شما با غرب گاو بسته اند بزودی امثال تو مارمولک بایستی دنبال سوراخ موش بگردید....!

زولوژیست سیاسی در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴ :
مارمولک شاکی و فراری

بنا به فرمایش پیامبر اکرم اسلام ، امت ایشان پا در در پای بنی اسرائیل می گذارند و اگر بنی اسرائیل به سوراخ مارمولک هم وارد شوند به دنبالشان می روند. من به فرمایش آن حضرت اضافه می کنم که با ورود بنی اسرائیل و امت پیامبر به سوراخ ، شما که شبیه مارمولک تشریف دارید از در دیگر آن خارج شده اید !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)