احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان:

نمی‌دانم برجام چه بلایی بر سر مملکت می‌آورد

احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان گفته «نمی‌دانم معمای برجام چه بلایی بر سر مملکت ایران می‌آورد»٬ حادثه منا «اتفاقی» نبود و در انتخابات باید از «خط امام و انقلاب» حمایت کرد.

آقای جنتی این مطالب را در جمع گروهی از مردم اصفهان بیان کرده و افزوده «آنچه در برجام برای آمریکا و غربی‌ها حاصل شد در جنگ با ایران به دست نمی‌آمد.»

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ماجرای منا اشاره کرده و گفته این حادثه «اتفاقی» نبوده و «عاملان این جنایت باید در یک دادگاه بین‌المللی محاکمه و به سزای اعمال خود برسند.»

دبیر شورای نگهبان در سخنان خود به مساله انتخابات نیز اشاره کرده و افزوده «شورای نگهبان اجازه نخواهد داد عده‌ای که به نظام٬ قانون، خط امام و ولایت فقیه اعتقاد قلبی ندارند وارد مجلس شوند.»

جنتی اضافه کرده «به همین دلیل، شورای نگهبان، سپاه و بسیج خاری در چشم این افراد است زیرا این پست‌ها، حق بچه‌های حزب الهی، انقلابی و مومن است.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود از کسانی سخن به میان آورده که «درصدد کور کردن خط امام و ولایت فقیه هستند و در ظاهر از ولایت فقیه پیروی می‌کنند.»

وی افزوده «عده‌ای ارتباط با آمریکا را آبرو و امنیت کشور می‌دانند که با این ایده زحمات حزب الهی‌ها، شهدا، جانبازان و پیروان امام را نادیده می‌گیرند.»

 

مسعود در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
دوست گرامی

دوست گرامی این کلمات شکل قضیه است . استصواب - مستصواب - تصویب -مصوب را خود این اقایان بهتر از هر کسی به معنای ان اشنا هستند انچه اهمیت دارد شکل معنا نیست ماهیت امر است که انهم زیر لحاف ملا است.

مستصواب شده در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ :
استصواب یا راست یافتن فعل کسی

براستی «اعتقاد قلبی» از لحاظ حقوقی چگونه تعریف میشود. در کجای قانون این واژه تعریف شده است که ایشان خود را ملزم به استصواب آن میداند. اساسا «استصواب» یعنی «راست یافتن فعل کسی». آیا «اعتقاد قلبی» معادل «فعل» است؟ و آیا رئیس جمهور قبلی که دو دوره مستصواب شد و نظراتش بسیار نزدیک و البته جیب اطرافیانش بسیار گشاد بود، اعتقاد قلبی داشت و «فعل» وی راست بود؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)