تائید مرگ چهار دیپلمات ایران در حادثه منا

سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه‌ای تعداد زائران ایرانی جان باخته در حادثه منا را ۴۶۴ نفر اعلام کرد که در میان این قربانیان نام چهار دیپلمات جمهوری اسلامی نیز دیده می‌شود.

غضنفر رکن‌آبادی و محمدرحیم آقایی‌پور سفرای سابق ایران در لبنان و اسلوونی از جمله دیپلمات‌های کشته شده در ایران حادثه هستند.

احمد فهیما معاون اداره نمایندگی‌های تشریفات وزارت خارجه و حسینی مقدم سرکنسول ایران در مرو از دیگر جان باختگان حادثه پنجشنبه گذشته منا هستند.

سپاه پاسداران و دفتر علی خامنه‌ای تاکنون گزارش‌ها درباره مرگ تعدادی از اعضای خود در این حادثه را تائید نکرده‌اند.

با حمله شدید علی خامنه‌ای به مقام‌های سعودی٬ موج حملات دیگر مسئولان جمهوری اسلامی به مقام‌های این کشور و تا حدودی دولت حسن روحانی افزایش یافته است.

گروهی از محافظه‌کاران تندرو از «سکوت» و «انفعال» حسن روحانی و دولت یازدهم در مواجهه با این حادثه خشمگین هستند و در چند روز گذشته به شدت نسبت به این مساله اعتراض کرده‌اند.

از نظر گروهی از مقام‌های جمهوری اسلامی حادثه منا «عمدی» بوده است و آن‌ها تهدید کرده‌اند که پاسخ این اقدام عربستان را خواهند داد.

 

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴ :
شهیدان زنده اند اللاه اکبر،خفه شده ها مرده اند،راهی بهشت

خوش به حالشان حوری های بهشتی منتظرشانند.بادا بادا مبارک بادا.انشآللاه هرچه زودتر مبارک آغا هم بشود.ولی مثل مهدوی کنی معطلش نکنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴ :
چه خبره بابا انقد سروصدا

چه خبره بابا انقد سروصدا میکنید

حالا خوبه چند وقت پیش چند تا عربستانی تو مشهد مسموم شده بودندا

احتمال عمدی بودن مسمومیت هزار برابر له شدن تو جمعیته

واقعن مسوولین ایران هوچی گرن

کژدم در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴ :
https://kajdoum1.blogspot.com
«مفقودین» تبدیل به «جسد» شدند

بالاخره پس از ۴ بار احضار سفیر عربستان و معاملات پشت پرده؛ رژیم اسلامی حاکم بر ایران؛ به این نتیجه رسید که «مفقودین» را «جسد» اعلام کند. امّا گویا «علی اصغر فولادگر» هنوز به «جسد» تبدیل نشده است. امّا مسئلهٔ مهم این است که اگر تمامی مفقودین به جسد تبدیل شوند؛ رژیم ایران برندهٔ مدال طلای المپیک «اجساد» خواهد بود. زیرا در حالی که تعداد حجّاج ایرانی تنها ۳ درصد از کلّ جمعیت حاجیان را تشکیل میدهد؛ تعداد «اجساد» اعلام شده؛ حدود ۶۰ درصد کلّ کشته ها است.
امّا نکتهٔ مهم تر اینکه؛ رژیم اسلامی ایران نباید سر «حزبلبلی ها» کلاه بگذارد و باید از جسد رکن آبادی فیلمبرداری کرده و نمایش دهد و «حزبلبلیها» نباید به «تصاویر فوتوشاپی» قناعت کنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)