کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

عربستان سگ کی است که به حجاج ما اهانت کند؟

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «انقلاب اسلامی ایران برای ناپاکان، حرام‌خواران و رشوه‌گیران» نیست و «امروز آمریکا، عربستان و اسرائیل هر چه می‌گویند٬ می‌گوییم چشم.»

آقای صدیقی این مطلب را در انتقاد از اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی مطرح کرده و افزوده «باکری‌ها، بروجردی‌ها کجا هستند که عربستان به حجاج ما توهین کند، دل سیدتان {خامنه‌ای} خون است.»

وی افزوده «انقلاب برای ملت پاک و الهی است. انقلاب برای شهدا و ملت نجیب است، با این حال عربستان سگ کیست که به حجاج ما اهانت کند و حجاج ما را به خون بغلطاند؟»

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرده «اگر دیدید آخوندی دارای زندگانی آنچنانی است، فرزندانش در خارج تحصیل می‌کنند و بیت‌المال را خرج فرزندان خود در خارج می‌کند، او علوی نیست.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴ :
عربستان سگ آمریکاس شما هم هیچ

عربستان سگ آمریکاس شما هم هیچ غلطی نمیکنید همونطور که در 36 سال گذشته فقط تو دهنی خوردید

کاربر مهمانbahman در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴ :
عربستان مثل ... شیعه میکشه

عربستان مثل ... شیعه میکشه

مسعود در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
ادم حرف گوش کن

به این میگویند ادم حرف گوش کن هر چه عربستان امریکا واسرائیل میگوید اینها میگویند چشم. افرین به شما به این میگویند بچه حرف شنو. اقای صدیقی شما در عمرتان باکری وبروجردی را حتی برای یک لحظه دیدی؟ انوقت که این بچه ها در جبهه ماه به ماه رنگ خانه وکاشانه خود را نمی دیدند از زن وبچه شان خبر نداشتند شما مشغول چه کاری بودی؟ اقای صدیقی فقط درس خواندن بچه اخوند در خارج ایراد شرعی دارد یا مسائل دیگر هم ایراد دارد مثلا داشتن همسر انگلیسی یا فارغ شدن بچه یک میلیون پوندی همین اخوندها در انگلیس هم ایراد شرعی دارد.

فاروق در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴ :
کاظم صدیقی

مدتهاست بر همگان ثابت شده که
انقلاب صفوی ولوی ایران دقیقا انقلابی بود برای به سر کار امدن ناپاکان ,حرام خواران , رشوه بگیران و اوباشانی مثل شما نوعی بود و متاسفانه همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)