درخواست چند نماینده از وزرای ارشاد و اطلاعات:

با جریان چند صدنفره نفوذی در رسانه‌های زنجیری برخورد کنید

تعدادی از نمایندگان مجاس در تذکری به وزرای اطلاعات و ارشاد خواستار مقابله جدی با جریان «چند صد نفری نفوذی سرویس‌های جاسوسی غربی» در روزنامه‌ها و رسانه‌های «زنجیره‌ای» شدند.

جواد کریمی قدوسی، بیژن نوباوه، احمد سالک، نصرالله پژمان‌فر، رضا آشتیانی٬ محمود نبویان، مهدی کوچک‌زاده و مرتضی آقا تهرانی از جمله نمایندگانی هستند که متن این تذکر را امضاء کرده‌اند.

تذکرات کتبی این نمایندگان به دو وزیر کابینه حسن روحانی در جلسه علنی ۳۰ شهریور مجلس از سوی هیات رئیسه قرائت شده است.

بسیاری نمایندگانی که این تذکر را به محمود علوی و علی جنتی داده‌اند٬ عضو «جبهه پایداری» هستند که رهبری معنوی این جبهه را در حال حاضر محمدتقی مصباح یزدی برعهده دارد.

شماری از محافظه‌کاران نزدیک به علی خامنه‌ای پس از امضای توافق‌نامه هسته‌ای وین از رسانه‌های حامی دولت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل زمینه‌چینی برای «نفوذ» آمریکا در ایران نام می‌برند.

علی خامنه‌ای پیش‌تر بی‌آنکه نامی از این رسانه‌ها و مقام‌های دولتی ببرد٬ گفته بود جریانی در ایران مشغول «بزک» کردن آمریکاست.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ :
حق الناس شدن رای مردم این

حق الناس شدن رای مردم این عوارض را هم دارد . رهبر که نمیتواند هر غلطی دلش خواست بکند !

مسعود در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
آدرس اشتباهی

اقا جان ادرس اشتباه به مردم ندهید. ان چند صد نفر کاملا شناخته شده هستند اینقدر به خودتان برای پیدا کردنشان فشار نیاورید. چند نفر شان را من در عکس هایی منتشره توسط مطبوعات همین تازگی دیدم که مشغول پاک کردن شعار مرگ بر امریکا از روی دیوارها بودند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)