کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

خون امام حسین برای راضی کردن آمریکای زمان ریخته شد

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «در حادثه کربلا عده‌ای به دلیل راضی کردن آمریکای زمان خود، خون امام زمان خود یعنی امام حسین را ریختند.»

آقای صدیقی بی‌آنکه از حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی نامی ببرد٬ افزوده «امروز نیز باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند.»

وی از «مومنین» و «متدینان» خواسته «هوشیار» و «مراقب» باشند چرا که «امروز آمریکا نماد استکبار است و جریان استکبار از اول پیروزی انقلاب تاکنون در مقابل ولایت فقیه بوده است.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود گفته «امروز ولایت فقیه موضوع نیابت امام زمان است که با مساله قدرت طلبی سازگاری ندارد لذا قدرت‌طلبان با این موضوع مخالفت می‌کنند.»

به گفته صدیقی «اگر بشریت تحت لوای پرچم اسلام و خداوند باشد به عزت، آرامش، معرفت و کمالات باطنی دست پیدا می‌کند و در غیر این صورت سقوط می‌کند.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ :
جهل و نادانی و طمع و

جهل و نادانی و طمع و سواستفاده از حوادث تاریخی با هم در این آخوند نادان جمع است با همین استدلال تو هم در خدمت یزید زمانی. به راستی یزید چه کرد که علی خامنه ای با مخالفانش بدتر از آن را انجام نداد

روشنفکر غرب زده در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ :
خونسرد باش

حالا حاجی شما خونتو کثیف نکن شیرت خشک میشه. شما گریه تو بکن منبرت گرم بشه پاکتت رو برات پر تر بگیرن. چکار امام حسین داری. اونوقت مشخص هست بشر کی به این کمالات باطنی می رسه شما دست از سر ما وردارید یا اینکه هی می خوای وعده بدی که ملت صبر کنید یک قرن دیگه همه چی درست می شه. چیه گریه ات نمیاد پیاز بدم؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ :
خون امام حسین به فتوای ایت

خون امام حسین به فتوای ایت الله العظمی شریح برای جلب رضایت رهبر مسلمانان جهان ریخته شد !
شبیه سازی های تاریخی شما فقط روی معاویه و یزید را سفید کرده است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)