علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه «عمار»:

مردم آمریکا بدانند دولتمردان آن‌ها مدیریت بلد نیستند

علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه «عمار» گفته «ما باید مردم آمریکا را روشن کنیم که دولتمردان شما مدیریت بلد نیستند، اگر بلد بودند این مشکلات را نداشتند.»

آقای پناهیان افزوده «نیازی نیست مردم آمریکا را به اسلام و عقلانیت دعوت کنیم» بلکه کافیست درباره نحوه مدیریت مقام‌های این کشور با آن‌ها سخن بگوییم.

به گفته وی «ایران توانسته است از امکانات کمتر بهره وری بیشتری را نصیب خود کند اما مدیریت کلان در آمریکا ضعیف‌تر است که با امکانات بیشتر بهره‌وری کمتری را نصیب خودش کرده است.»

این روحانی همچنین ادعا کرده «قدرت مدیریت کلان در ایران قوی‌تر از آمریکا است.»

علیرضا پناهیان یکی از چند روحانی محافظه‌کار در دانشگاه‌های ایران است که به طور مرتب برای دانشجویان بسیجی درباره بسیاری از مسائل داخلی و جهانی سخنرانی می‌کند.

پناهیان در سال‌های اخیر ادعا‌های دیگری درباره علی خامنه‌ای٬ جمهوری اسلامی و ظهور امام دوازدهم شیعیان نیز مطرح کرده است.

فاروق در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ :
اوباش پناهیان

واقعا که در قدرت مدیریت دزدی و اختلاس این رژیم بر هیچ کسی شک نیست .
مردکه تمام دنیا میدانند رژیم اوباش سالاران از اون بالا تا پایین کارشان تاراج مملکت میباشد.

نیما در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ :
بابا تو چکار مدریت امریکا

بابا تو چکار مدریت امریکا داری یه کم به فکر مدریریت کشور خودت باش که دریا را خشک کردین کشاورزی را نابود کردین اقتصاد را ویران کردین مردم را معتاد کردین اختلافهای قومی بوجود آوردین اعصابهای مردم را خورد کردین اختلاف ها را درخانواده عادی کردین دین مردم را کم رنگ کردین ایمان مردم را از بین بردین مردم را به چاپلوسی ودروغ عادت دادین .هنوز بگم .خواهشا اینقدر چرت نگو

مسعود در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
چه میشود

واقعا اگر مردم امریکا بدانند که دولتمردان انها مدیریت ندارند وکار بلد نیستند چه میشود. مسلما مردم دولتمردان را عوض میکنند ودر امریکا ابادانی شکل میگیرد واین بهشت موعود همه مردم کره زمین میشود بهشت اندر یهشت یا بعبارتی " یخ در بهشت".

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ :
کاربر مهمان گفت:مدیریت ریدمان جهانی

در اول انقلاب از روحانیت ایراد گرفته میشد که شما انسانهای منظم و منظبتی نیستید و در حوزه ها هم هیچ نظمی حاکم نیست.استدلال آنان این بود که نظم ما در بینظمی است.و با آن بی نظمیشان کشور را به این روز سیاه نشاندند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ :
از کسی که فهمی از دنیای امروز

از کسی که فهمی از دنیای امروز ندارد چیزی جز این گونه توهمات نمی توان انتظار داشت. شیخک تو در همین توهمات احمدی نژادی و سیدعلی خانی خودت بهمان. خدا به تو و امثال تو شفا بدهد. لازم به توضیح است که این شیخک از رویشهای سیدعلی خان می باشد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ :
باید احمدی نژاد را که نظراتش

باید احمدی نژاد را که نظراتش به نظرات داهیانه رهبر از همه نزدیکتر است را برای تدریس مدیریت به امریکا بدهیم ، به عنوان ذکات نعمتی که به ما عطا شده است !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ :
مدیریت ریدمان جهانی

مدیریت ریدمان جهانی

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ :
شما اول مردم خودمان را روشن

شما اول مردم خودمان را روشن کن که چرا با اینهمه ثروت وسرمایه و نفت، فک اقتصادمان خورده زمین! مدیریت کلان میگی منظورت مدیریت جهانی احمدی نژاده؟؟

"قدرت مدیریت کلان در ایران قوی‌تر از آمریکا است"!!!!.. انصافا کیفیت وقوت جهانبینی ات هم در همین اندازه هاست؟؟.... موفق باشی!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ :
معلومه از وضعیت روستاهای دور

معلومه از وضعیت روستاهای دور افتاده ایران بیخبره

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)