اسماعیل احمد‌ی‌مقدم‌٬ فرمانده سابق پلیس:

احمدی‌نژاد گفت برو محمد خاتمی را دستگیر کن

اسماعیل احمد‌ی‌مقدم‌٬ فرمانده سابق پلیس گفته در وقایع سال ۱۳۸۸ محمود احمدی‌نژاد از وی خواسته بود با معترضین به نتیجه انتخابات برخورد کرده و محمد خاتمی را نیز دستگیر کند.

آقای احمدی‌مقدم اضافه کرده احمدی‌نژاد در بحبوحه اعتراض‌های خیابانی به نتیجه انتخابات در جلسه‌ای که به منظور ارزبابی وضعیت کشور برگزار شده بود٬ این درخواست را مطرح کرد.

وی افزوده احمدی‌نژاد در این جلسه گفته بود: «دایره را تکان دادیم و اضافات و آشغال‌ها رو آمد. با آن‌ها برخورد کنید و همه را جمع کنید ببرید. بروید خاتمی و بقیه را دستگیر کنید و شر همه را کم کنید.»

احمدی‌مقدم افزوده «من هم در پاسخ گفتم: مرد حسابی چه می‌گویی؟ می‌روی مصاحبه و سخنرانی می‌کنی و می‌گویی خس و خاشاک و آت و آشغال. الان همه به خیابان‌ها ریخته‌اند و بحران است و نمی‌شود قضیه را به این سادگی جمع کرد و حالا می‌گویی بگیرید ببرید و تمام؟»

فرمانده سابق پلیس همچنین اضافه کرده «خیلی ناراحت و تند شدم و گفتم: حالا این‌ها به کنار، برای چه می‌روی آنجا مشایی را با خودت می‌بری؟» پرسید: «چرا؟» گفتم: «علما نسبت به او موضع دارند و با این کارت انگشت در چشم علما می‌کنی. چرا حالا که او را می‌بری وسط این فتنه، جلوی دوربین می‌بریش که همه او را ببینند؟ باید الان اوضاع را آرام کنیم و داری برعکس عمل می‌کنی.»

احمدی‌مقدم در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت‌ اصلاح‌طلبان در انتخابات سال ۱۳۸۸ اشاره کرده و مدعی شده محمد خاتمی در آن سال به چند کشور اروپایی سفر و از بحرین٬ عربستان و قطر «پول» گرفته بود.

این فرمانده سابق پلیس اضافه کرده که محمد‌علی ابطحی٬ مسئول دفتر محمد خاتمی این مطلب را بیان کرده است.

در سال‌های اخیر بسیاری از محافظه‌کاران بار‌ها ادعا کرده‌اند که محمد خاتمی از عربستان سعودی در انتخابات سال ۱۳۸۸ پول دریافت کرده است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
اگر آقای خاتمی پول گرفته باشد

اگر آقای خاتمی پول گرفته باشد باز هم مسئولیتش با نظام نیست مگه؟ ایشان از غیب نیامده، شما وی را به مدت هشت سال تایید و مستقربر امور دولت کردید.
این که همدیگر را ضایع میفرمائید تف سر بالا نیست؟؟!

حرف زدن بلد نیستید ساکت ماندن یادبگیرید.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
وقتی که نظر ملیجک نزدیک ترین

وقتی که نظر ملیجک نزدیک ترین نظر به نظر آغا سلطان باشد ، باید هم چنین شکرهایی میل کند .

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
حمدی‌مقدم:محمد خاتمی از بحرین٬ عربستان و قطر «پول» گرفته بود.

عجب دزدبازار و بچاپ بچاپی؟کشور بی صاحب؛غنیمت دردست یک مُشت آخوند.این آقای فرمانده سابق پلیس؛سهم نفت «خود نفت»بهش رسیده.دزد فریاد میکند:آی دزد را بگیرید.

مسعود در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
کدام ابطحی

همان ابطحی که در جلسه دادگاه 17 کیلو وزن کم کرده بود؟ یا ان ابطحی که در جلسه دادگاه مثل افیون زده ها رمق نداشت چشمش را باز نگه دارد. حالا اگر ابطحی بخواهد بر علیه این تیمسار محترم اعلام جرم کند وبعنوان مفتری او را تحت تعقیب قرار دهد کسی به حرف های او اعتنا میکند. ؟ یا نه بلافاصله عکس های انچنانی در شب نامه برایش جور میکنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)