رضا اکرمی٬ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:

سخنان جنتی و روحانی درباره شورای نگهبان درست نبود

رضا اکرمی٬ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با انتقاد از حسن روحانی و احمد جنتی گفته اظهارات این دو نفر درباره شورای نگهبان و انتخابات آینده «درست» نبوده است.

آقای اکرمی گفته «ما اگر مطالب حقوقی و قانونی داریم باید در جمع خانواده خودمان مطرح کنیم نه جایی که تریبون باز است و غریبه و خودی وجود دارد و می‌آید که فقط منفی‌ها را بزرگ کند.»

احمد جنتی هفته گذشته سخنانی درباره صلاحیت نامزد‌های انتخابات آینده مطرح کرد که حسن روحانی نیز پاسخ این اظهارات را داد و گفت این شورا در انتخابات تنها وظیفه «نظارتی» دارد.

پاسخ روحانی به جنتی با واکنش محمد‌علی جعفری٬ فرمانده سپاه نیز مواجه شده و وی نیز گفته «کسانی که از مسیر همین شورا فرصت ظهور یافته‌اند، باید گفتار سنجیده‌تری داشته باشند.»

رضا اکرمی هم با اظهار تاسف از سخنان جنتی و روحانی به نقد عملکرد دولت در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی پرداخته و دولت یازدهم را در این دو حوزه ناموفق معرفی کرده است.

اکرمی گفته «۷۰ درصد مردم ماهواره می‌بینند و وضع پوشش جامعه روز به روز بد‌تر می‌شود و در حال حاضر ما در بسیاری از موارد می‌لنگیم.»

به گفته وی «همه دولت‌ها از جمله دولت آقای روحانی گرفتار مسائل روزمره اقتصادی، گرانی، تورم و اشتغال و جنگ و ترور و... بوده‌اند و آن‌طور که باید به مقوله فرهنگ بها و برایش وقت نگذاشته‌اند.»

 

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
همه باهم ،امام.... شد همه

همه باهم ،امام.... شد همه بامن؛باید رعایت شود.مردم را بیدار نکنید،به حجاب گیربدید و به ماهواره گیر بدید؛ غیرت مردهای(نامرد زن ستیز) را تحریک کنید و با خیال راحت، مشغول کار خودتان شوید.مراجع محترم آماده همکاری و سرگرم کردن مردم، و صدور فتوای شرعی، در همه زمینه ها هستند.حتا فتوای قتل برای قتلِ خواننده ؛نویسنده؛نقاش و کاریکاتوریست.
کشور وسیع است و ثروت فراوان؛مشغول چاپیدن شوید.باهم گیرندید.سرتان درآخور خودتا باشد.به هم لگد پرانی نکنید.خوش بختانه امام با درایت برای همه تان موقعیت تعیین کرده است۰

مسعود در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
کوتاه بیا

خنده دار است کوتاه بیا هم نیستند. در عین حال که میدانند رئیس جمهور از نظر قانونی وحقوقی درست میگوید ولی کماکان حاضر نیستند حقانیت مطلب اورا تائید وشورای نگهبان را دلالت کنند که قانون را رعایت کند. از کسی خواستند بین دو نفر داوری کند. هردونفر هم آشنا از کار درامدند مانده بود چه بگوید. خلاصه سخنی گفت که نه سیخ بسوزد نه کباب. بعد از لحظه ای مکث گفت: توحق داری اما اوهم راست میگوید.

مسعود در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
35سال

35 سال است که دولت ها یکی پس از دیگری امدند ورفتند وهر چقدر هم تلاش کردند تا موارد مربوط به پوشش مردم ونوع نگرش انها را به مقولات فرهنگی تغییر دهند نه اینکه نتوانستند بلکه بیشتر عقب گرد کردند. یادم است در سالهای پیش از انقلاب تا این اندازه فساد سرتاپای جامعه را نگرفته بود که اینک گرفته است. یک بحث ابتدایی در علم فیزیک میگوید هرچقدر شما به جسمی فشار وارد کنید به همان میزان فشار به خود شما بر میگردد. بنابراین تلاش بیهوده بس است هر عملی را عکس العملی است.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
این را می گویند هم از توبره

این را می گویند هم از توبره خوردن هم از آخور. جیره ومواجب خودش را از ریاست جمهوری و حسن روحانی دارد ولی نفوذ و زور و قدرت جنتی را هم برای پس فردای خودش نیاز دارد. اوج نفاق و دورویی و نفع پرستی آنهم در لباس روحانیت و به اسم دین خدا. ببینید اضمحلال اخلاقی و اجتماعی تا کجا ها پیش رفته است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)