کاظم صدیقی با انتقاد از توافق‌نامه هسته‌ای وین:

باید صبر ‌می‌کردیم تا موریانه اسناد تحریم‌ها را بخورد

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته کسانی که از وقایع سال ۸۸ «توبه» نکرده‌اند در حال «نابودی» خود هستند و چرا برخی در نظام صبر نکردند تا موریانه اسناد تحریم‌ها علیه ایران را بخورد؟

آقای صدیقی این مطلب را در انتقاد از توافق‌نامه هسته‌ای وین و کسانی بیان کرده که به گفته وی از «اصول» انقلاب عقب‌نشینی کرده و شعار‌های اوایل انقلاب سال ۱۳۵۷ را فراموش کرده‌اند.

وی درباره توافق‌نامه هسته‌ای وین گفته «آنهایی که در ۸ سال دفاع مقدس شعار جنگ جنگ تا پیروزی سر می‌دادند٬ چرا این شعار را ادامه ندادند؟ چرا صبر نکردیم تا موریانه بیاید و عهدنامه آن‌ها را بخورد؟»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود از کسانی سخن به میان آورده که «برای نظام خیلی هزینه دارند٬ اما مفید نیستند.»

وی همچنین درباره وقایع سال ۸۸ گفته «فتنه امتحانی بود تا خیلی‌ها جایگاه خود را بشناسند و آنهایی که در جریانات ۸۸ با دشمن همصدا شدند و توبه نکردند در حال نابودی خودشان هستند.»

این روحانی افزوده «مؤمن بازی سیاسی انجام نمی‌دهد و خودش را به آمریکا نمی‌فروشد و به غیر از خدا از کسی چیزی نمی‌خواهد، وابسته دیگران نیست و کار را برای دیگران سنگین نمی‌کند.»

سارا در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴ :
كه لابد موريانه اسناد را

كه لابد موريانه اسناد را بخورد و تنها نام مولايمان سيدلى خامنه اى باقي بماند!!!

محمد در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
يعني اين فلك زده باگفتن

يعني اين فلك زده باگفتن جمله«چرا صبر نکردیم تا موریانه بیاید و عهدنامه آن‌ها را بخورد؟»مولايش-خامنه اي- را با پيغمبراكرم مقايسه كرده؟!!!عجب سفاهتي دارن اينها،بالكل بالاخانه را اجاره داده!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
در همه جای دنیا افراد بی عقل

در همه جای دنیا افراد بی عقل و سفیه وجود دارد و حرفهای مزخرف زیادی هم می زنند ولی نکته ای که هست این جور افراد در کشورشان کاره ای نیستند و برای خودشان ول می گردند. ولی گرفتاری بزرگ ما این است که چنین افرادی در کشور ما برای مردم تصمیم می گیرند. آخه ترا خدا کسی که چنین فردی عصر حجری را در مقام امام جمعه شهری چون تهران قرار داده، اگر ذره ای شعور داشته باشد این جور حرفها را از او می پذیرد؟ مگر اینکه خود نیز واقعاً چنین باشد. افرادی چون صدیقی، علم الهدی، احمد خاتمی، احمدی نژاد، نقدی و .... اینها آینه تمام نمای رهبر این کشور هستند و مثل خود رهبر هر چه به فکر بیمارشان می رسد می گویند و هیچ اعتنایی هم به افکار عمومی ندارند. دیدید که عظما با چه صراحتی می گفت افکار احمدی نژاد به افکار او نزدیکتر است. چه بگویم که بقول شاعر "کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز".

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
به چهره اش نگاه کنید. بلاهت و

به چهره اش نگاه کنید. بلاهت و سفاهت از سر و رویش می بارد. از یک چنین سفیهی چه انتظاری می رود که چهار کلمه حرف حساب از دهانش خارج شود. تا همین چند هفته پیش بود که آن و فغانشان از ورق پاره نبودن قطعنامه ها به آسمان بلند بود و ترجیع بندشان رفع تمام تحریم ها بود. حالا معلوم نیست چگونه خواب نما شده اند که می گویند بایستی می گذاشتیم موریان ورق پاره!! های قطعنامه ها را می خورد. خدا لعنتتان کند قوم زبان نفهم و بی مغز.

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
چرا صبر نکردیم تا موریانه بیاید و عهدنامه آن‌ها را بخورد؟»

چی میخواستیم چی شُد؟عصر حجر قبل از تاریخ عربستان.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ :
مجسمه بلاهت و حماقت و دزدی

مجسمه بلاهت و حماقت و دزدی

حسینعلی در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
معلومه موادش نا مرقوب

معلومه موادش نا مرقوب بوده
:-)

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
لابد قرار بوده امام زمان به

لابد قرار بوده امام زمان به موریانه ها دستور خوردن اسناد را بدهند ،
با این عما هنوز مردم
از رونق ملک نا امیدند
این موجود از نخبه های حوزه مقدسه قم است که شده امام جمعه تهران !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)