حمایت خبرگزاری بسیج از مواضع حسین شریعتمداری

حمید‌رضا مقدم‌فر٬ مشاور فرمانده سپاه پاسداران از حسین شریعتمداری «دل‌جویی» و خبرگزاری بسیج نیز در حمایت از وی اقدام به انتشار گفتگو‌هایی از برخی محافظه‌کاران کرده است.

حسین شریعتمداری روز شنبه پیش با انتشار یادداشتی اعلام کرده بود که علی خامنه‌ای با برخی مفاد توافق‌نامه هسته‌ای وین راضی نیست.

دو روز بعد حمید‌رضا مقدم‌فر٬ عضو دفتر علی خامنه‌ای با انتشار یادداشتی به شریعتمداری تاخته و خطاب به وی نوشته بود به نقل از رهبر جمهوری اسلامی سخن نگوید.

سه روز پس از انتشار این یادداشت٬ مقدم‌فر با انتشار متنی کوتاه با عقب‌نشینی از مواضع خود به تمجید از حسین شریعتمداری پرداخته است.

خبرگزاری رسمی بسیج نیز با انتشار اخبار و گفتگو‌هایی به تعریف از مدیر‌مسئول کیهان پرداخته و از یادداشت روز شنبه وی حمایت کرده است.

محمد اسماعیل کوثری٬ نماینده مجلس در این خصوص گفته «به نظر من عملکرد حاج حسین و روزنامه کیهان در چند سال اخیر قابل تحسین و تقدیر است.»

عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه هم گفته «انتقاد از سرمقاله آقای شریعتمداری در فضای رسانه‌ای کار درستی نبود.»

حاجی صادقی افزوده «کیهان و شخص آقای شریعتمداری از نیروهای ارزشی و با سابقه انقلاب هستند که هیچگاه از مسیر ولایت خارج نشده‌اند.»

احمد رهدار٬ رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اسلامی «فتوح اندیشه» هم گفته «ندای اعتراضی کیهان تظلم خواهی انقلاب است و سخن شریعتمداری حرف بیش از ۶۲ درصد مردم است.»

 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)