حمیدرضا مقدم‌فر خطاب به حسین شریعتمداری:

بهتر است از زبان رهبر سخن نگویید

حمید‌رضا مقدم‌فر در یادداشتی از حسین شریعتمداری نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان خواست از زبان رهبر سخن نگوید.

آقای مقدم‌فر این خواسته را در یادداشت کوتاهی که روز یک‌شنبه و در واکنش به نوشته روز گذشته شریعتمداری در روزنامه کیهان منتشر شده٬ مطرح کرده است.

شریعتمداری در یادداشت روز گذشته خود به صراحت نوشته که علی خامنه‌ای از متن توافق‌نامه هسته‌ای «راضی» نیست.

مقدم‌فر هم در پاسخ به این یادداشت خطاب به شریعتمداری نوشته چرا «اصرار دارد به مخاطبان خود تفهیم کند که رهبر انقلاب مثل من فکر می‌کند؟ مثل من تحلیل می‌کند و مثل من می‌فهمد؟»

مسئول «ستاد نشر و تبلیغ نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی» از شریعتمداری پرسیده در این خصوص «باید جهت‌گیری پایگاه اطلاع‌رسانی رهبری را در این مورد بپذیریم یا نوشته جنابعالی را؟»

مقدم‌فر همچنین پرسیده «آیا تصور نمی‌کنید در شرایطی که نیروهای انقلاب به یکپارچگی و وحدت کلمه نیاز دارند، این‌گونه موضع‌گیری کردن یک دوگانگی و شکاف در بین نیروهای انقلاب ایجاد می‌کند؟»

وی از شریعتمداری پرسیده «بهتر نیست به گونه‌ای موضع‌گیری کنید که حداکثر مواضع خود را اعلام کنید نه اینکه از زبان رهبری سخنی بگویید؟»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ :
شریعتمداری ربع قرن است که

شریعتمداری ربع قرن است که نماینده رهبری در کیهان است و با توجه به مصونیتی هم که دارد مشخص میگردد که بیانگر نظرات رهبری است و یا بالعکس .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ :
این بیچاره که تقصیری ندارد.

این بیچاره که تقصیری ندارد. او یک ملیجک سخنگو است که هرچه را که به او دیکته کنند رونویسی کرده و در ورق پاره اش به چاپ می رساند. چرا به او حمله می کنید. او فقط اطاعت از دستور کرده و بس.حالا ببینید آن کسی که دستور داده چه چیزی در ذهنش دارد و چه برنامه ای.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)