حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان:

رهبر از متن توافق‌نامه وین راضی نیست

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشته علی خامنه‌ای از متن توافق‌نامه هسته‌ای وین «راضی» نیست.

آقای شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشته «حضرت آقا از نارسایی و عواقب فاجعه‌آفرین توافق یاد شده اطلاع‌ کامل دارند و با جرأت می‌توان گفت که ایشان به هیچ‌وجه از متن تهیه شده راضی نیستند.»

وی افزوده که «متن برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل به وضوح نشان می‌دهد که در جای جای آن از مکانیسم ماشه -TRIGGER- استفاده شده است.»

به نوشته شریعتمداری «بسیاری از بند‌ها و مفاد این دو متن استقلال، امنیت و در یک کلمه، موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشانه رفته است.»

شریعتمداری اضافه کرده وظیفه «غیرقابل تغییر مسئولان بررسی‌ کننده متن توافق وین آن است که هیچ‌یک از بند‌ها، فصل‌ها و مفاد برجام را که با اصول و مبانی اسلام و انقلاب و موجودیت نظام در تعارض است، نپذیرند.»

وی به مذاکره کنندگان هسته‌ای ایران هم توصیه کرده در «کشف نقاط خسارت‌آفرین و فاجعه‌بار» متن برجام به بررسی کنندگان مشورت دهند.

توافق‌نامه هسته‌ای وین که از امضای آن چندین هفته می‌گذرد در ایران به محل اختلاف میان دولتی‌ها و برخی حامیان علی خامنه‌ای تبدیل شده است.

حامیان خامنه‌ای می‌گویند این متن باید در مجلس به تصویب برسد٬ اما مقام‌های دولتی معتقدند این توافق‌نامه نیازی به تصویب مجلس ندارد.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
كيش و مات

سياست و حيله گرى دولتمردان امريكائي و سادگى و بى تجربگى سياستمدران ايران، حكومت و رهبرى را بمانند گربه لب شيروانى گير انداخته....
البته نبايد فراموش كرد كه مثل هميشه حكومت داره بازى فرار به جلو را انجام ميده، بدين معنى كه اگر سنا امريكا نهايتا برجام را قبول كرد كه همه ساكتند و اگر سنا برجام رو رد كرد كه آنموقع ميشه رهبريت ايران هم از اول مخالف بود.

راستی در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
رضایت یا عدم رضایت این حیله گر مکار به کار ملت ایران نمی آید

به جهنم که راضی نیست. او که زندگی خودش و خانواده اش از بیت المال تامین هست، رنج ملت را حس نمی کند. او که در زمان تحریم میلیاردها دلار برای بقای بشار اسد قاتل هزینه کرد به درک که از توافق هسته ای راضی نیست. اصلا رضایت یا عدم رضایت این حیله گر مکار به کار ملت ایران نمی آید.

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
لعنت به اکبر شاه که باملت ایران چنین کرد

نرمش قهرمانانه یا صلح امام حسن؛تسلیم تمام عیار درمقابل دشمن«فامیل خانودگی: معاویه» و واگذاری حکومت است به وی۰ در مقابل درآمد بالا و تضمین شده ،برای یک زندگی ایده آل؛که آن امام هُمام؛از آن نرمش قهرمانانه بدست آورد۰
شاید نائب امام زمان،چلّه نشسته، شاید آن شخص واهی از سوراخی ،چاهی،برای کمک سربرآورد؟
[حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشته علی خامنه‌ای از متن توافق‌نامه هسته‌ای وین «راضی» نیست.]
این آقایی که درجزئیات دخالت نمی کند،و سیاست مدار هم نیست ولی انقلابی است، ( بنا به اظهارات خودش) چرا روزه سکوت گرفته؛ و ازطریق پیاده های خیلی خوش نام و چند کاره، پیغام می فرستد؟شجاع بودن و سیاسی بودن از دیگر شرایط رهبری است،که ایشان واجد آن شاید باشد۰لعنت به اکبر شاه که باملت ایران چنین کرد۰(اسهالی های گرامی حمله کنید)۰

روشنفکر غرب زده در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
دو کلمه هم از مادر عروس بشنویم

باز هم این فاگین یتیم خونۀ کیهان وسط سفره هفت سین قد قد کرد. یکی نیست به این بابا یاد آوری کنه که تو اگه بیل زنی برو قیافه خودتو بده جراحی پلاستیک بکنند بلکه یک کمی از این شباهتت به صهیونیستها و حجاج نزول خور بازار تهران کم بشه شاید مردم رغبت کنند به قیافه ات نگاه کنند بعد اگه ته دلشون از تو یک کمی خوششون اومد یه نیم نگاهی هم به اراجیفت بیاندازند. مرتیکه دماغ به اون درازی خودش رو با زبون رهبر اشتباه گرفته. این بی سواد که اینقدر ادعای درد دین می کنه و ظاهراً واسه اسلام خودشو جر میده از حداقل معلومات لازم برای این کار هم بی بهره است و نمیدونه که تا نص وجود داره اجتهاد جایز نیست که این از خدا بی خبر بنشینه از قول رئیسش حرف بزنه. معنی این حرفش اینه که رهبر اینقدر از یک کسانی یا مراکزی و تشکل هائی میترسه که خودش جرأت نداره حرفش رو بزنه این خاخام باید بره به کمکش. خوب اگر اینطور باشه که صفت اشجعیت رو از دست داده و دیگه صلاحیت اجتهاد و رهبری نخواهد داشت. بدنیست این کافر بی دین لائیک از خدا بی خبر صهیونیست یه نگاه به آیات اول ودوم سوره حجرات بیاندازه ببینه با این حرفهائی که زده خودش به مسلمونی خودش شک می کنه یا نه وگرنه ما که مراتب ارادت این کریه المنظر به ارباب های صهیونیستش را از دورۀ دبیرستان خوب به خاطر داریم. ببین خاخام پیش قاضی ومعلق بازی؟ تو که خودت خوبیادته تو دبیرستان این لقب رو واسۀ چی بهت داده بودیم حواست رو جمع کن که ماهم مجبور نشیم لوت بدیم که عکس پروانه به کجات خالکوبی شده. زت زیاد

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
دیگر بچه کلاس پنجم هم میداند

دیگر بچه کلاس پنجم هم میداند ایشان تصمیم گیرنده کل مسایل است و بقیه مترسک و در حد ابزارند و هر وقت گند میزند طوری رفتار می کند که دیگران کرده اند و در کشور دموکراسی هست و من اطلاع ندارم. خوب هفتاد ملیون نفر رو منتر خودش کرده، یعنی ازین آدم حاکم پدرسوخته تر دنیا ندیده.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ :
رهبر به چیزی کمتر از نابودی

رهبر به چیزی کمتر از نابودی ایران رضایت نمی دهد و نتایج تصمیمات خسارت بارش برای ایران امروز بر همه روشن شده به خصوص 8 سال رییس جمهور کردن احمدی نژاد با تقلب که فساد گسترده و اختلاسهای زنجبره ای و 30 سال عقبگرد ایران در همه چیز که همینک نیز از ترس بگم بگم احمدی نژاد از محاکمه وی جلوگیری می کند زیرا نظرش به نظرات مخرب احمدی نژاد نزدیکتر است

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ :
مهم نظر ملت است رهبری نظرش

مهم نظر ملت است رهبری نظرش برای خودش خوبه

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)